Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zarobić +300Kk W 1 Dzień


Dajdzemik9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cze dziś przedstawie wam dojśc znany sposob na zarobek w mt

 

potrzebujemy:

wojownik 35lv [polecam mental bo nie musi mieć eq wystarczy+6]

-bojowowiec na postaci

Sposób ;

Ks klątw na niektórych serverów przekracza 10kk

Podczas expa na ezo dropimy je

Założmy ze do 50lv bedziemy expić 10h

Założmy ze będzie dropić co 5min

60;5=12

12x10=120

Wydropimy ich ok.120

120szt. po 10kk daje nam : 1,2kkk !!!!

 

Posiadamy 1,2kkk oraz 50lv postaci w 1 dzień !!

 

POST MA POMÓC A NIE WYGLĄDAĆ ZBIERAM- :rolleyes:

 

 

Ps; polecam kupić rekawice :D

Opublikowano

lol w 10h napewno nie wbijesz 15lvli od 35 do 50 -,^ Jak ja expiłem Wojem body 36 z buffem skill m10 na pomoc i blogo i expilem do 48lvla 8godzin ale potem to te 2lvle to z 4 lub 5 godzin bez bonusów więc błąd znaczy zależy czy z bonusami i czy z buffem ;s

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

Tak ,tak w 10 godzin z 35 do 50 ciekawe...

Jak by to takie proste było to by każdy po 2kkk miał a jakoś tak nie jest...

ja jestem ciekawy czy ty już masz te 1.2kkk,czy tylko z jakiegoś idiotycznego forum

Jednak jstem przekonany w 99% że ty nawet tego nic nie sprawdziłeś tylko wciskasz jakieś pierdoły ludziom.

33983.png18793.gif

 

34469.jpg13396.png

 

27620.gif33628.gif

 

31887.gif23650.gif

 

 

 

Daj beztytuufv.jpg to nic nie kosztuje

Opublikowano

Shadow ;p tut napisany jak zarobić nie jak wbić lvl pewnie podał tylko przykład, a ks. klątw z rękawicą złodzieja co chwile leci ^^ w 1h mi dropło 12 ks klątw ^^ serwer Phobos lvl 43, na phobosie to to jest zarobek świetny :P

 

I chyba autor tematu sprawdził ile leci ks klątw z rękawicą, bo mi dropło tyle samo ^^

 

łap - chociaż ja na tym zarabiam już długo ;p

Opublikowano

no sredni sposob:) lepiej pic herbatke i lowic rybki;p Przypominam ze nie tylko malze sa cenne ale niektore ryby tez sa sporo warte

s0vgbq.png

userbarkopiasz8.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...