Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie Dotyczące Działu] Subforum Poradniki


Enzil

Dobry pomysł?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy dobrym pomys?em b?dzie podzielenie subforum?

    • Tak
      16
    • Nie
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak myślicie, dobrym pomysłem będzie podzielenie subforum "Poradniki" na mniejsze działy?

 

Np. wchodząc w Poradniki będą podkategorie "Dotyczące Hacków" "Dotyczące Glichów" "Dotyczące Gry" itp.

 

Co o tym myślicie?

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Moim zdaniem ?

 

Brdzie to bardzo dobre , już od dawna rozmawialiśmy o tym , aby zrobić takie coś ..

bo jak widzę te wszystkie haki zmieszane z wszystkim innym to , aż mi się odechciewa ..

 

po prostu tak będzie estetyczniej , i nie będzie takiego bałaganu .

1354406725-U90533.png

created by me

Opublikowano

jestem na tak ale i tak pijawki będą spamić

sygnaturatooshort22.png

 

Zbieram ------

Opublikowano (edytowane)

Ja jestem jak najbardziej za.

Trzeba jeszcze tylko obgadać jakie kategorie tam umieścić i git.

 

///Up doublepost.

//Enzil

Już poprawiony :)

Edytowane przez Enzil

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano (edytowane)

Koniu kolory są dla moderatorów .

 

 

 

jestem na tak bo denerwuje mnie to gdy wchodzę a masa tematów pomieszana jest z haxami <_<

 

//Enzil

Kolory są dla moderatorów tylko jeżeli są używane do edycji czyiś postów.

Kidmod może pouczać z użyciem kolorków :)

Edytowane przez Enzil

9368_gold.png

Opublikowano

Koniu kolory są dla moderatorów .

 

 

 

jestem na tak bo denerwuje mnie to gdy wchodzę a masa tematów pomieszana jest z haxami <_<

no cóż nic nie poradzisz

sygnaturatooshort22.png

 

Zbieram ------

Opublikowano

Większość jak widzę jest za, do wieczora daje Wam czas na odpowiedź i zacznę rozmawiać z administracją.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

jest mi to obojętne.

szara masa i tak nawet tam nie zajrzy.

 

Taaa popieram .

Przez to my będziemy mieli więcej roboty.

Ale jest jeden plus .

Nie będzie mieszaniny wszystkiego w dziale głównym

Kidy ogarną ;}

9368_gold.png

Opublikowano

Hmm, więcej roboty = więcej miejsc dla ludzi którzy pragną być moderatorami.

 

A zwykły człowiek będzie miał bardziej przejrzysty wgląd do tutków.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Ja też jestem za TAK

Nie raz wchodząc w dział PORADNIKI i chcę znaleźć coś dotyczące jakiejś broni, np." Poradnik do G36E" lub coś w tym stylu odechciewa mi się szukania :)

Będzie to bardzo dobre rozwiązanie.

82okudikph2w_t.jpg

sygna by me

Jeżeli pomogłem... KOPSNIJ Plusa xD

Opublikowano

Świetny pomysł, dotychczas szukałem hacków w całym dziale CA , a teraz wszystko będzie posegregowane i estetyczne.

Osobiście jestem na tak ;)

bubuy.png

Sygna by Wredna

 

Pomogłem, daj - minus -

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...