Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft New Server Kompletny Brak Lagów(Hamachi)(Bez Whitelist)


jankes433

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERVER JUŻ NIE DZIAŁA. SERVER JUŻ NIE DZIAŁA . SERVER JUŻ NIE DZIAŁA. SERVER JUŻ NIE DZIAŁA. SERVER JUŻ NIE DZIAŁA. SERVER JUŻ NIE DZIAŁA NIE WIEM Z JAKICH POWODÓW GDYŻ JUŻ NA NIM NIE GRAM.

 

 

Siec

GabroMM haslo 123

GabroMM2 haslo 123

GabroMM3 haslo 123

GabroMM4 haslo 123

GabroMM5 haslo 123

ip : 5.125.191.13

Admin PawlosMix

 

Wszystkie zgloszenia będą odczytywane !!!!

 

GG ADMINA : 28103600

 

Nie ma listy odrazu wbijasz na serwer !

 

Potwory-Wylączone

 

Zwierzęta- Wylączone

 

Server bez lagow czesto online

 

 

Ok dzięki !

 

 

PS: Ten temat to kopia tematu pawlos1234 ja tylko za jego zgoda (I przymusem) Dodaje temat ponownie

 

Pozdrawiam

Jankes433

Opublikowano

Serwer to dno...ja chcialem moda zrobilem sam caly zamek,kosciul,mur,kopalnie a co dostalem nic nawet vipa a GA to nieogar

d4dee8977ed74240bd1e1554b8bc30b9.0.gif

47e6fd6330be4961bc25b48db0f55718.0.gif

 

Zbieram - dawac...

Opublikowano

;agi sa okropne

 

 

Te lagi są przez twój komputer sever oferuje strasznie dużo ramu na użytkownika. Więc to twoja wina ja na serverze nie miałem laga ani razu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...