Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik: Sianie, Sadzenie W Ekspresowym Tempie.


wicher1992

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) dziś przedstawie wam bardzo prosty sposób na szybkie sadzenie zbieranie itp. Sposób moze nie jakiś bóg wie jaki prostu nie skomplokowany... Może niektórzy z was go juz używaja ale przejdzmy do rzeczy :D:

 

1.

Pobieramy to:

http://www.megaupload.com/?d=36SZP3VT

 

Scan pliku: (może coś wykryc gdyż to Tasker (program którym nagrywamy ruchy myszki)):

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=87bf2ca6d01aac79ecfa3352b2f0d7c54efdbd637c402426966b8e42749bdb7c-1298150306

I mamy juz gotowego hacka :)

 

Prosty kurs obsługi !

 

 

http://img511.imageshack.us/i/beztytuugxo.jpg/

 

na zdjęciu

 

"1." Służy do wczytania zapisanych ruchów myszki np. zbieranie. sianie sałaty itp.

"2." Śłuży do zapisania pliku o czym za chwile

"3." Jest to tj. przycisk startu naciskamy ten przycisk i nagrywamy

"4." Po wczytaniu pliku z "1." naciskamy owy przycisk czyli "4." i automatycznie powtarza ruchy

"5." Nie wiem nie używam :D

"6." Sa to ustawienia gdzie bedziemy tylko potrzebowali 2 pierwszych sa to prędkości "Play Speed: Normal"- normalna prdekosc z jaka nagralismy dana czynność

"Play Speed: Fast"- bardzo szybkie powtarzanie wczytanej czynności

 

 

 

A wiec po opisaniu robimy tak:

 

Włączamy farmerame logujemy sie mamy puste pola gotowe do sadzenia. Klikamy na rzycisk nr. 3 i siejemy najlepiej nie za szybko nie za wolno :)

Gdy skonczymy siac wciskamy znow przycisk nr 3. Nastepnie wciskamy przycisk nr 2 i zapisujemy sobie np. Sianie Sałaty.

 

Jesli chcemy zbieranie robimy to samo.

 

Pózniej by to wczytac wciskamy przycisk nr 1 oddnajdujemy zapisana dana czynnośc potem przycisk nr 6 ustawiamy predkosc i na koncy przycisk 4

 

 

Jest tlyko kilka problemow strona musi byc ustawiona tak jak na nagrywaniu

POdczas gdy tasker powtarza ruchy nie ruszajcie myszka

Gdy cos stanie sie nie pożądanego naciskamy przycisk na klaiwaturze "Pause Break" stopuje to program

Jesli wbijecie level i zostana dodane wam nasiona tak ze kolumna nasion wam powiekszy ssie o kilka kratek to musicie sianie rzeczy nagrac na nowo

 

 

Dziekuje milego wieczoru dnia i życia :D

 

Można podkleić

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry, ale temat nie nadaje się do podklejenia bo to zwykły Tasker... SKAN W CODE

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@up masz racje ale jeśli np. ktoś chce podlać albo nawozić roslinki to może się przydać

  • 1 rok później...
Opublikowano

Farm Helper ma takie same opcje i robi to błyskawicznie, bo na API gry :P

 

Sam jesteś na API gry Oo

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie działają żadne linki, badziew i tyle, autorowi nawet nie chciało się ich zaktualizować...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...