Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Pomoże mi ktoś albo zrobi żeby klikał mi w klawisze F1, F2, F3, F4, F5.

Taka pentala.

Nie znam się za bardzo na tym ale potrzebuję do jednej gry. Przy której mi się nie chce siedzieć 2hm 2h, 2h, 2h...

 

z góry dzięki.

02758850976702993171.png

1300408940gf.gif

Opublikowano

Szybki kurs:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Np:

To jest ukryta treść, proszę

 

teraz zeby sie wykonywała pętla musisz do niej "włozyć" to co ma sie wykonywać

czyli pomiedzy

To jest ukryta treść, proszę

 

lokuxd:P

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

F1-F5 nie działało w gdzie więc postanowiłem napisać 2 programy w tym 1 co oznacza x,y myszki.

 

Mogę umieścić w 1 programie nawet 4 pentle w AutoIT ?? żeby nie przeszkadzały sobie.

W C++ jest za bardzo skomplikowane żeby zrobić taką banalną rzecz.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Pentla pierwsza żeby jak najszybciej klikała.

Pentla druga żeby co 14 minut klikała.

Pentla trzecia żeby klikała co 28 lub 29 minut.

Czwarta co 3 min.

 

O co chodzi z "speed" do czego się tego używa ??

 

Jak ktoś się już zna dość dobrze nad tym programem to proszę o zdanie.

 

z góry dzięki ;D

 

 

EDIT:

 

Po testowania to tylko działa pentla pierwsza While.

W pascalu to bym wiedział jak zrobić xD

 

EDIT 2 :

Żeby po prostu zamiast klikania myszką to leciał 1,2,3,4,5 // 9.8 // 7 // 6

02758850976702993171.png

1300408940gf.gif

Opublikowano

I to właśnie pascal jest łatwiejszy od AutoIT :)

Ale to chyba z tego powodu na jego ograniczenia.

A jeśli chcesz klikać klawisze to kliknij w SciTe F1 i wyszukaj frazy Send

 

To nie zadziała z tego powodu, iż będzie się wykonywać tylko jedna pętla.

 

Usuń te nawiasy kwadratowe, a zostaw same przecinki - wszystko co jest w nawiasach kwadratowych (w helpie) jest opcjonalne.

 

Jeśli chcesz ominąć pewną zmienną np. clicks dajesz coś takiego "" - przykład:

To jest ukryta treść, proszę

Speed podałem 0, gdyż jest to najszybciej, a 100 najwolniej (możecie się, ze mną nie zgodzić, że 1 to najszybciej i macie racje - ale tak prościej wytłumaczyć)

 

Widać troszkę c++ Ci się już do głowy wbiło :) Wywal include windows.h - AutoIT do wyświetlania okienek nie potrzebuje żadnego include.

 

Jak już napisałem będzie się wykonywała tylko jedna pętla, więc dobrze by było dodać na końcu każdej coś takiego

To jest ukryta treść, proszę

To cudo wychodzi z danej pętli po jej 10 obrotach, ale jeszcze aby kompilator nie krzyczał o błędach dajmy na początek programu

To jest ukryta treść, proszę

definiuje to zmienną jako globalną.

 

 

 

Twój program można zrobić na wiele sposobów, a Ty wybrałeś ten najdziwniejszy xD

 

 

Jeśli przeczytałeś wszystko co napisałem - otwórz spoiler

To jest ukryta treść, proszę

 

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Program leci następująco:

1234512345123451234512345

 

Używa tylko pierwszej (1) pentli.

 

Pozostałem funkcje w programie nie działają.

Jeśli jesteś to zobacz na to ja tez postaram się ulepszyć.

02758850976702993171.png

1300408940gf.gif

Opublikowano

Pętla

while 1

...

WEnd

Nie zakończy się sama nigdy, że chyba wrzucisz wszystko w nią a nie robisz jakieś kilka pętli. Że chyba zrobisz sobie funkcje i wrzucisz do includa to będzie już łatwiej ci bo jedna pętla i w niej poprostu funkcje.

Opublikowano

Pętla

while 1

...

WEnd

Nie zakończy się sama nigdy, że chyba wrzucisz wszystko w nią a nie robisz jakieś kilka pętli. Że chyba zrobisz sobie funkcje i wrzucisz do includa to będzie już łatwiej ci bo jedna pętla i w niej poprostu funkcje.

 

 

Mógłbyś chociaż pokazać przykład ??

Ponieważ z twoich zdań trudno coś dobrze zrozumieć. (popraw)

02758850976702993171.png

1300408940gf.gif

Opublikowano

Jak bys czytał to co ci tk371 dał miał byś już gotowca mlocie...

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

To jest ukryta treść, proszę

 

 

A te funkcje wrzucasz tak jak w poradniku napisane(wszystkiego ci na tacy nie podam)

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Oczywiście nie wrzucaj w formie " MouseClick ( "left" [, 890, 738 [, clicks [, speed ]]] ) " bo tak się nie robi, musisz podstawić jakieś parametry pod clicks i speed, że chyba chcesz domyślnie to wywal je i powinno wyglądać to tak: MouseClick( "left" , 890, 738 )

Opublikowano

To taka nowa moda łączyć c z auroit hehe @2up otworz spoiler tk371 dał ci gotowca na czerwono masz

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Mozesz uzyc programu tasker ..

A ja przepraszam, nie zauważyłeś nazwy działu? Pytał o autoIt więc po co tekst o taskerze...

 

@up:

Ctrl+C i Ctrl+V nie usuwa takich rzeczy :D

 

@nerv:

Twoja składnia ssie bardziej niż moja :) A myślałem że to mnie się nie da zrozumieć.

 

@data:

Dostałeś gotowca, czego jeszcze chcesz? Jak sobie z tym nie radzisz to faktycznie lepiej użyj taskera.

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...