Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Gdzie expić wojownikiem mentalem na 61levelu? - Metin2PL.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pewien problem. Mianowicie: mam woja 61 mental z dobrym eq i w miare dobrymi skillami i nie wiem gdzie expić. W v1 biore całego spota szponów bez potów , a boję się że w v2 nie dam rady proszę o pomoc w decyzji.

-rib+6 śr 40 um -15 kd śmierci i potwora +4

-zbroja boga smoków +6 z kd defa i uchyłki+3 i speeda +2 (sam robilem wiec prosze o wyrozumiałość)

-upiorną maskę +6 z 3% na otrucie

-lwią tarcze +9

-ebonitowe kolczyki +9 z 3 slotami i 5 ebonitami w eq

-deszczowe buty +4 z +1000pż

-kryształowy naszyjnik +3 z 500pż i ten sam +2 z 5 % na krytyka

-bransoleta z niebiańskich łez +6 z 10% odporności na magię(ważne że krytyk +7)

-silne ciało m8

-walnięcie 8

-duchowe uderzenie m5

-tąpnięcie m9(prawie m10)

-uderzenie miecza 1(mój najlepszy skill ;p )

Łącznie 720 defa i 9.2-9.7k hp.

Staty do 90 w siłe i hp i teraz w zręczność ładuję.

Mam około 250kk i nie wiem czy muszę coś jeszcze dokupić, żebym mógł pójść do v2, czy lepiej zostać w v1, a może inne miejsce do expienia?

Proszę o szybką odpowiedź. Serwer 5 Jinno!!!

Opublikowano

srebrna+9 buty 1,5k hp - 2 naszyjnik to samo . buff po 30% i lejesz calego spota mysle. oczywiscie w v2;p

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

Opublikowano

srebrna+9 buty 1,5k hp - 2 naszyjnik to samo . buff po 30% i lejesz calego spota mysle. oczywiscie w v2;p

 

Zamiast srebrnej wolałbym branse z białego złota + 9 bo 600 hp więcej :D

Opublikowano

Dzięki za odpowiedzi w tak krótkim czasie ale i tak zrobiłem małą przerwę w expieniu bo usiłuję zrobić pierwsze silne na G, a mi nie idzie.

Opublikowano

Hmm... na astralu strasznie rzadkie i drogie są itemy już z 1k hp a 1.5 to nie widać praktycznie wcale. A czy to prawda że tam o spota trzeba się bić?

Bo nie jestem zwolennikiem przemocy do postaci leprzych od mojej :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...