Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Clienta Tej Cudnej Gierki Na Jakimś Normalnym Hostingu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągam sobie clienta, zostało 10% do końca, a tutaj nagle crash internetu i przy próbie ponownego włączenie pobierania błąd...

Ofc pobierałem akceleratorem pobierania...

 

Google nie pomógł :<

Proszę was o pomoc w odnalezieniu clienta na hostingu typu MU(MegaUpload), czyli, że nawet jak net crash to mogę kontynuować ściąganie. ;]

Z góry dziękuję za pomoc, dostaniecie +, czy też -. Ewentualnie jak komuś się chce może upnąć clienta xD.

 

@edit:

@down

Ale w tym problem, że ja ściągałem wersję eu.

Tylko, że mi net siadł (kocham to) i szukam clienta na innym hostingu, na którym po crashu będę mógł kontynuować pobieranie ;D.

 

@edit2:

@bartek526: Czytaj ze zrozumieniem nie chodzi mi o prędkość -.-.

 

@edit3:

Thx Mario, tylko Ty mnie rozumiesz :< <3

 

@edit4:

070: To client do wersji US :(

Opublikowano

Uwazaj na to co pobierasz. Musisz pobrac instalke w wersji EUROPE.

Inaczej nie pograsz chyba, ze przez proxy.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

No niestety, to jest główny problem RF, bo oni nie mają własnego hostingu, a z reszty idze 20Kb,/s, Musisz po prsotu wygooglowac jakis normalny host i tyle

 

 

deidara2.png

 

Opublikowano

Hmm ja mam zasintalowane tylko sie strasznie długie sie updatuje jezu =\

Az takie problemy niema jak sie robi prawidłowo a polak potrafi...

30364378.png

Opublikowano

@UP : I tak to nic nie daje , tyle problemów z tą grą ....

Nie spamuj -.-

Dziękuję Ci razor, temat do zamknięcia clienta zasysam.

Jak tutaj ktoś Z gmów/admów wbije proszę o 5% dla Emil0 za spam. :)

 

@edit:

Sh1t nie działa -.-

Nie idzie na flash get'cie i paru innym akceleratorach. -.-

 

@edit98:

Ok, już działa, peace.

Zamykam, bo mogę hahahahahaha xD.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...