Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Graphic ] Playerony Vs (Kto Pierwszy Zatwierdzi Wyzwanie Jest Moim Przeciwnikiem)


playerony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POJEDYNEK GRAFICZNY

 

 

Wyzywający: playerony

Wyzwany: (ten kto pierwszy zatwierdzi pojedynek jest moim przeciwnikiem)

Kategoria: Grafika

Tematyka: dowolna

Rozmiary grafiki: dowolne

Czas: 2 dni od zatwierdzenia pojedynku

 

NOTKA ( WAŻNE PRZECZYTAĆ ) : Postanowiłem nie pisać mojego przeciwnika ponieważ 3 poprzednich olały moje wyzwania: Bunz nie zatwierdził od 3 dni, Yuri nie zrobił pracy, a Kronk wycofał się z pojedynku. Więc proszę o przeciwnika który zrobi w 100 % dobrą prace.

ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

Wybacz że ta prace prezentuje już 3 pojedynku ale w 2 poprzednich się wycofali, wiec dalej ta praca jest na konkurs, oto ona:

 

grafika3.jpg

 

 

Nie reprezentuje ona wysokiego poziomu ale lepszy rydz niż nic.

ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

Shield no niestety lepsza praca jest twojego przeciwnika.....

 

Glos na playerony .

 

@@edit: nowa praca shielda , lecz niestety głosu nie zmieniam , co nie znaczy ,że nie podoba mi się jego nowe dzieło :)Poprostu czegoś jej brakuje .

 

@Shield co do prac nie związanych z pojedynkiem twoje są lepsze, więc sie nie załamuj , a i tak widze pod spodem więcej głosów jak na razie na Cb :P

1363095337-U286162.png

Opublikowano

Ale powiedz mi co ja zmieszcze na synaturce?

render walne napis i juz full miejsca zajete. . .

A tak to troszke sie pobawilem w tapeciarza xD

Mam nadzieje ,ze nie masz do mnie zalu przez to ,ze zmienilem prace , ale 500x200 to praktycznie nie ma nic do oceniania :D

Teraz sa rowne szanse.

Opublikowano

No dobra wiadomo kto wygrał. Gratuluje bo i tak musiał by się zdarzyć cud abym wygrał.

ywug.jpg



Smacznego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...