Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zrobić Serwer Hamachi Na Plikach 2010.


Baksiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie znajdę The New Virtual PC 2007 ? - taki jak ma założyciel tego posta.

 

Chyba, że te The New !! - to nazwa vhd ale już nie pamiętam jak jest.

 

I tak dziwne, że jakoś odpalił na 2007 bo ja nie mogę za chiny.

Opublikowano

A ja mam taki problem: Gdy zmienię pong w kliencie i serwerze na taki sam to pisze zostaniesz połączony z serwerem, a gdy zostawię bez zmian to wyskakuje "zostaniesz połączony z serwerem -> łączenie ... " i wywala z powrotem do okna logowania. Wie ktoś może co jest tego przyczyną i jak temu zaradzić ?

 

 

 

EDIT Raz mi się udało połączyć. Stworzyłem postać, wszedłem do navicat, nadałem sobie GM, zresetowałem serwer i z powrotem ten sam problem co opisałem wyżej ..

 

EDIT2 Problem już rozwiązany .. ale mam kolejny ;/

 

 

 

Wtf ?

http://img602.imageshack.us/f/problemkc.jpg/

5.jpg
Opublikowano
@kotshi - napraw tabele w navicat.

 

A które dokładniej, jak można wiedzieć.

 

EDIT Przy wszystkich nie ma problemu tylko przy "information_schema" mi jakieś błędy wyrzuca.

Odmawia mi dostępu do niej i nie mogę ani przeanalizować, ani naprawić.

5.jpg
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...