Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Csyt2 (Chińskie Spolszczenie Do Chińskiego Klienta Metin2)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuję tak jakby chińskiego launchera CSYT2 (chińskie samo spolszczenie bez żadnych patchy takich jak .epk .epx...)

Max do 10 MB (ze strony pisze że ma 10mb a jak się pobiera to jest 59mb)

Czemu szukam tak małego pliku?

 

Mam zwolniony transfer i pobiera mi 3kb/s

 

Za pomoc będzie + lub - i 5* w profilu (jak kto woli)

 

Lagi:

 

Mam lagi na KamerModzie (tylko na chińskich serwerach) internet iPlus

kiedyś grałem na chińskim kliencie csyt2 launcherze to gra chodziła beż żadnych lagów (moby traciły od razu życie), a teraz jest chyba inne ip, więc inny launcher)

 

Opublikowano

Nigdzie indziej nie ma niż te 59mb na stronie..

 

Tak jak pisałem pobieraj flashgetem albo bitcometem

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Nigdzie indziej nie ma niż te 59mb na stronie..

 

Tak jak pisałem pobieraj flashgetem albo bitcometem

No to będę musiał grać na modzie z lagami :(

+ dostałeś...

Nie wiesz o co chodzi... (mam internet iPlus... 3GB na miesiąc i ja te 3gb wytraciłem i zwolnili mi transfer do 360kb/s czyli pobiera 3kb/s... ) flashget nic nie da... nawet próbowałem :P Muszę czekać na nowy limit do 1 ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...