Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][Film Pokazowy]Warrock Geoning D3D Menu V4.85 Beta - Nowa Wersja...


Geoning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co się zmieniło??

18.02.2011 - 4.85
- Naprawiono problem z "wpadaniem zombi w podłoge" podczasz BB Zombies OPK
- Naprawiono problem z położeniem napisu teamu w User Find
- Naprawiono problem z lagowaniem funkcji:
 - User Find
 - Cord Logger
- Dodano status hook'a programu

 

http://www.youtube.com/watch?v=2PmTvo8Nc4g

 

Screenshot:

screenlc.png

 

Download

http://hotfile.com/dl/105862171/34902a3/WarRock_Geoning_D3D_Menu_v4.85_Beta.zip.html

Proszę, nie reuploadować...

 

Virustotal

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c2a7fb20ebbdceaf901ec58461ea33ac337882deb81e336be0d989091b034886-1297863121

 

Jotti

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/152fd52f4c6420e18322d86f352666cb640bc5de

Opublikowano

Znow to samo co w poprzedniej wersji .. Probowalem na dwoch injectorach , pisze ze poprawie wszystko, wlacza sie gra ale menu hacku nie ma, klikam inster i tez nic

TTRocmxfX19ldW5lX19fMTk3X19fTlVMTF9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fOF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Znow to samo co w poprzedniej wersji .. Probowalem na dwoch injectorach , pisze ze poprawie wszystko, wlacza sie gra ale menu hacku nie ma, klikam inster i tez nic

Na moim injectorze pisze Ci, że poprawnie zainfekował??

 

Jak odpalacie hacki musicie wszystkie programy wyłaczyć, i nic nie robić, gdy Warrock się ładuje.

Opublikowano

Jeśli komuś nie działa ten hack:) ja miałem taki problem który polegał na tym że z innego hacka właczyłem sobie HackSearcher by Aless lecz on sie nie otworzył . up hack crashował przy ładowaniu . Po wyłączeniu procesu HackSearcher by Aless hack działa;)

1387536187-U112334.png

Jeśli Ci pomogłem mógłbyś wynagrodzić lajkiem :)

Opublikowano

miałem ten hack jusz przedtem jak wstawiłes bylo na elite..............

jak mogłeś mieśtego hacka prędzej z elite... jak na elite był wstawiony o 22.13 a tu o 21.25, czy jakos tak.

Daj +

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

http://img519.imageshack.us/img519/6260/fiiilm.gif

 

 

MOJE eq

 

http://imageshack.us/g/811/warrock2011061023494356.jpg/

 

Daj plusa, muszę nazbierać do końca czerwca 300plusow, założyłem się z kolega o browara :D

 

Wspomóż studenta :P

Opublikowano

GEonig, tak, na twoim. Probowalem tez na nearon ale tam pisze failed, chociaz przy niketorych hackach na jego pisze failed a dzialaja

TTRocmxfX19ldW5lX19fMTk3X19fTlVMTF9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fOF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

wywala po około 20 minutach. a poza tym dobrte funkcje tylko dla VIP.LIPA.

Pisałem, że to co VIP nie do końca działa, dlatego VIP jest, by inne fora wchodziły na MPCforum i szukały VIP'a.

(Dobra reklama MPC)

Opublikowano

A w jakim czasie będą już działać mniej więcej ?

110y8bb.png

 

DAJ MINUSA ;-)

(Palca Ci to nie urwie. :D)

 

ogien997

Lvl 16

14769 kill

7538 death

raty 1.96

 

mam3gram

Lvl 4

1058 kill

434 death

raty 2.18

 

~WarrocK~

Opublikowano

Dobra tylko że mi crashuje przy włączeniu sie gry. Tzn. Normalnie ustawiam opcje loguje sie na server wchodze na rooma ale jak mam się zrespic to crash.

Mam net frameworka 4.0 w końcu mam win 7 64bit. odpalam przez admina twój lub inny injector który zawsze mi działał.

 

@Edit

Grrr ty i te twoje długie nazwy miałem hacka wersje 4.81 a to jest 4.85 dopiero teraz zauważyłem.

\m/ 8th day God created Heavy Metal and he saw It was good \m/

Opublikowano

Odpalam hacka.Incjetor się włancza i pisze że inicjowanie zakończone powodzeniem.

Włącza się warrock i nie mam menu ani nic z hacka. Mam .net framework 4.0 klikam insert w wr i tak nic nie ma.

Co zrobić żeby działał? Pomóżcie.

<p>zakaz umieszczania linków zewnętrznych</p>

 

Opublikowano

Odpalam hacka.Incjetor się włancza i pisze że inicjowanie zakończone powodzeniem.

Włącza się warrock i nie mam menu ani nic z hacka. Mam .net framework 4.0 klikam insert w wr i tak nic nie ma.

Co zrobić żeby działał? Pomóżcie.

Sprawdź czy na moim injectorze odpali bez errorów. Czytaj co to pisze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...