Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jest jakiś Działający Dmg Hack Na Dragonmt2


sitnicki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , ostatnio zauważyłem skargi graczy że ludzie bija ich na DMG - odpowiedzi innych były "po najnowszym czymś tam DMG nie działa" .. więc postanowiłem to sam sprawdzić i - rzeczywiście nie działa , działa walenie potrójnie (koleś pada 3 razy i widać że obrywa 3 razy) ale obrażenia pozostają pojedyncze. Czy jest możliwość aby ktoś stworzył działającego DMG i go tutaj podkleił ? Lub zmodyfikował jakoś żeby działał . Byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

udziele jedynej mozliwej odpowiedzi na twoje pytanie. DragonMT2 stoi na plikach serwerowych 2010, więc ma zabezpieczenia na SH, TP, DMG, 1Hit killer. Nie da sie zrobić dzialajacego dmg hacka na ten serwer jedynie dziala DMG z szarzy 2x pozdrawiam.

//pornografia

Opublikowano

Wszystkie linki , tematy , informacje zwiazane z dmg hackiem i 1 hit killerem znajdziesz w tym temacie :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/291950-informacja-o-dmg-hackach-i-1-hit-killerach-czyli-wszystko-co-powinnes-wiedziec-zanim-napiszesz-zbedny-temat/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...