Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak Pobierać Z Rożnych Serwisów Bez Czekania.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam nie widziałem jeszcze takiego poradnika na MPC Forum więc postanowiłem go stworzyć. Poradnik uświadomi wam jak bez czekania pobierać z różnych serwisów np. rapidshare,hotlife itp.

1. Wchodzimy na stronę www.rapid8.com.

2. Zjedźcie troszkę na dół strony zobaczycie linijkę w której jest napisane "Your URL/Link Here"

3. Wklejcie tam link np. mi się pokazał limit na freakshare więc wklejam swój link następnie klikacie "Download".

4. Uwaga będą wam się pokazywały ogromne ilości reklam w niektórych klikacie close w niektórych gdy zasłonią ten pasek na dole klikacie na niego i zamykacie stronę ,a w jeszcze innych po 8 sek klikacie "Continue to WWW.RAPID8.COM" i wszystko gra.

5. Poczekajcie aż się załaduje następnie kliknijcie "Begin you Download..." i zapiszcie plik.

 

Mam nadzieję że to wam pomogło macie tutaj jeszcze filmik który nie jest mojego autorstwa:

http://www.youtube.com/watch?v=IWk6ceUQ2eU

 

Liczę na -'ika :D

Proszę kliknij a uratujesz życie!

www.pustamiska.pl

 

Moje tuty:

Jak poprawnie wgrać samochody do Gta 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/437070-gtaivporadnik-jak-poprawnie-zainstalowa-pojazdy/page__p__3114604#entry3114604

 

Opublikowano

Sorki nie wiedziałem :P Wziąłem to do poradników no bo to jest poradnik :rolleyes: Mam nadzieję że ktoś tu zajrzy ;)

Proszę kliknij a uratujesz życie!

www.pustamiska.pl

 

Moje tuty:

Jak poprawnie wgrać samochody do Gta 4

 

http://www.mpcforum.pl/topic/437070-gtaivporadnik-jak-poprawnie-zainstalowa-pojazdy/page__p__3114604#entry3114604

 

Opublikowano

Dodałem podobny, lecz za refa dostałem 5% i skasowałem ;)

Lapaj +

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano
ja używam HydeMyIp

 

nie trzeba się bawić ale poradnik fajny przyda się daj +

Szkoda, że każdy twój post dzisiaj ma tą treść. Po HideMyIp masz pingi wyjebane w kosmos i download na poziomie neo 256 kbps.

Innym razem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...