Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnaturka&Avatar


Shield

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sygnaturka

Tematyka:T-Pain,Abstrakcja,Stiven Segal,Real Madryt,Freestyle,Oszukac Przeznaczenie,9 Kompania,R&B,Rozowa Pantera

Wysokość:Szerokość: 500x200

Kolorystyka:Dopasowana do sygny

Napis:Shield

Inne:Ramka(obrys ustawiony na 1 pkt ,zeby ramka nie byla az tak widoczna),Szkiełko krycie 10-15%

 

Avatar

Tematyka:Dopasowana pod sygnaturke

Wysokość:Szerokość:150x150

Kolorystyka:Dopasowana pod sygne

Napis:Shield ,jezeli uzanie ,ze napis nie pasuje na avatar to prosze nie dawac napisu

Inne:Ramka(obrys 1pkt)

Nagroda:Limit+/-,Komentarz,5-tka

Opublikowano

Niestety ale jeszcze to nie to :P

Ja szukam czegos wyraźnego z fajnymi kolorkami itd

U mnie jakosc sie liczy nie ilosc :>

Ale + i tak Ci dam.

Opublikowano

Ogólnie sygnaturka fajna , ale brakuje mi zielonego obrysu (czyli ramki) , tez jestem ciekawy jak by wygladala sygnaturka ze szkielkiem

i napis jest troszke nie widoczny ;/

Czekamy dalej.

Opublikowano

@Moris

No sygnaturka rowniez mi sie twoja podoba =)

Ciekawy pomysł z płomieniem :D

Nie moge dalej sie zdecydowac , dlatego poczekam jeszcze na inne prace

jak nic fajniejszego userzy nie zrobia to moze i poprosze o avka :P

+ za robotke leci :D

Opublikowano

Chłopie ... to to masz wymagania ;D

Według mnie to są minimalne wymagania.

Tylko poporstu narazie nikt sie do nich nie przylozyl ;)

Opublikowano

Pokazałem ci jaką koncepcie mam na tą sygen nie spodobał się, to niech próbują inni Jak się shield'owi nie podoba to znacz że zwaliłeś, albo nie zrobiłeś tego co chciał, żebyś zrobił a nie że ma wymagania. :)

Edit nad pracą siedziałem +1hwięc nie mów że NIKT!! się nie przyłożył :)

51739708.png

Sygna by My

Opublikowano

@moris twoja praca mi sie akurat spodobała

dlatego nie wykluczam ,ze moze ona sie znalezc na moim profilu.

No ale mi sie nie spieszy dlatego bede czekal na dalsze prace :D

Opublikowano

Witam towarzystwo prosiłbym o sygne o podobnej tematyce (Koncepcji) Jak Moris Ciekawa Kolorystyka itd Odwdziecze się jak tylko będę potrafił ;]]

87016652kopia.png

b_560_95_1.png

Opublikowano

Szczerze wątpie w zgode Shielda gdyz to jego temat co oznacza jego swiat jego kredki co juz mi dal do zrozumienia niestety widze ze aby zrozumiec cala logicznosc sprawy tzreba miec jaja z żelbetonu i nerwy ze stali

87016652kopia.png

b_560_95_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...