Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jakie wybrać bony aby mój Ninja Dagger był mocny?


Dironixu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Potrzebuję pomocy jak zrobić dobrą nije daggerke (gram babką) aby być koxem i w pvp i pvm. Jak wybonać eq i jakie itemki były najlepsze. Gram na prywatnym serwerze PandoraMT2

 

 

P.S Nie pisać mi spisów czy że tutaj jest link do tego tematu. itp

 

 

Pozdrawiam. Daje plusy za najlepsze ;)

ZBIERAM ---

Opublikowano

no to jak pvp to bony

 

Sliny przeciwko ludziom

Max PŻ

Max PE

Inteligencja itd itd ...

 

a pvm :

 

Max PŻ

Silny przeciwko mistykom ( np jak w grocie v2 jestes ^^ )

Siła + ileś tam .. ile ci wpadnie ..

 

 

i to wszystko ja tak robie i ejst git ^^

wampkopiakopia.jpg

Opublikowano

Nie zgadzam się z only.

 

Inteligencja i PE to raczej do PvP i PvM , ale do szamana.

 

Do PvP do ninjy polecam Ci jakieś bony typu silny przeciwko. Na pewno także KD na woja, ninje itp. Też krytyk i przeszywka.

 

Do PvM to zależy gdzie chcesz expić. Bo do Atlantydy to na mistyki oraz strzały by się przydało.

 

Przydatna strona :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/175703-tutnajlepsze-bony-do-pvp/

cvsk.jpg


Opublikowano

Bron +9 - 12str/dex , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Broń +9 - 12 str/dex , 10% na półludzi/ludzi , kryt/przeszywka,trutka,szybkość zaklęcia

 

Hełm n- 10% ludzi, 5+% trucia, jakiś abs na magie, np 15% magia

 

Zbroja +9 - HP 2k lub 1,5K ,abs na dwuręczną/magię/miecze/sztylety

 

Tarcza +9 - 10% ludzi, nno,str/dex 12 , szansa na odbicie/

 

Kolce - 10%ludzi i abs dwuręka/miecze/sztylety

 

Bransy z nieb ++9 - HP 2k-1,5K 10% ludzi i abs na magie

 

Naszyjnika z nieb +9 - HP 2k-1,5K i abs,abs na magię/dwureke/miecze/sztylety

 

Buty na 59 +9 - HP i abs sztylety/dwureka/miecze/kryt

 

To są najlepsze bony w niektórych rzeczach nie da się włożyć danego bonu

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

bony ludzie kd odp na magie max do zre pz ;] to jest przydatne ,bijesz ciagle sztyletami > why ? 3x wieksze dmg od miecza najlepsza bron to smocze noze jezeli pl a jezeli privy to wiadomo ;] bezduchy < tez pl ale nie wierze zebys je zrobil szybko xD i tak do strumykow bla bla troche na omdl mozesz zrobic troche na trucie i w pizdu i jeszcze wiecej na przeszywke :)

 

pozdrawiam <<< to tylko pvp pve nie wiem

hersygna.png
Opublikowano

na pewno bony na :

ludzi

szybkosc zaklecia

kryt/przeszywa

odpornosc na magie

zwinka

mozesz wybierac;p

 

No i najlepiej to robić 4 sety eq na kazda klase...w kazdej porobic abs na np. dwureka i miecze u wojownikow.

Opublikowano

To ja moze wytlumacze "najprosciej" jak umie ;] dla ninji dagger zaczniemy od punktow statusu sa one wazne poniezasz maja duzy wplyw na rozwoj "hary"

 

Po 1:

 

 

Punkty statusu:

 

 

PZ - MAX (2)

INT- na koncu (4)

SILA-MAX (3)

ZR- MAX (1)

 

 

 

 

Legenda (?) kolejnosc zdarzen :P przyznawania scoresow :-]

 

Po 2:

 

Bony : EXP

 

 

Co do bonow to w bonach 1-4

 

Bron-Kryta,Srednie obrazenia dobre! na + SIlny na (Trupy,Zwierzeta,Nieumarlych etc" w zaleznosci gdzie sie expi :]

Kolczyki,Odpornosc na Trute,Silny naprzyklad na Orki , dalej [read up]

Branza-Max PZ ,przeszywka,

Naszyjnik-Kryta Max PŻ

Tarcza- Nno Bon zrecznosc ,Sila ,nns bonus doswiadczenia w %

Helm-Odporka na: Magie,Regeneracja PŻ,

Zbroja-Max PZ Tutaj w zaleznosci od servera moze sie roznic ale Glownie o PŹ chodzi jeśli do Expa;)

Buty: Max PŻ,Krytyczne uderzenie "%" Bonus Doświadczenia w %

 

Po 3 :

 

 

Bony :PVP

 

 

Tutaj juz mozna szalec :]

 

 

Bron-Dobre um na +!! Silny na ludzi, kryta Przeszywka,Omdlenie,Zwinnosc,

Kolczyki,Odpornosc na :miecze,sztylety,wachlarze,Ludzi,

Branza-Max PZ ,przeszywka,Obrazenia do PŻ,

Naszyjnik:Max PŻ,odpronoisc na :dwu-reke ,sztylety itd

Tarcza- Nno Bon zrecznosc ,Sila ,nns odporka na ludzi, (tu sie nic nie zmiania to samo jak w przypadku bonow do expy)

Helm-Odporka na: Magie,Regeneracja PŻ,Odporka na ludzi

Zbroja-Max PZ ,Block ciosu,odporka na :miecze,sztylety,Dwu-reke, na magie

Buty: Max PŻ,Krytyczne uderzenie "%" Szansa na spowolnienie :,omdlenie,odpornosc na miecze

 

 

6-7 bon :

 

6-7 bon Abs na dana postac : silny +odporka !

 

 

P.S

 

O ile to mozliwe musisz zbierac duzo Zrecznosci w bonach gdzie tylko sie da!!

Troche sie rozpisalem :D

 

Ja z takim eq daje rade powodzenia mam nadzieje ze pomoglem ;]

 

 

Licze na + Jesli tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...