Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obecnie Funkcjonujące Prywatne Polskie Serwery Metin 2


kwiatek1989

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obecnie funkcjonujące prywatne polskie serwery Metin 2

1. Extrememt2 s1

- http://www.priv-meti...-dedyk-pl-4fun/

2. King World

- http://www.priv-meti...world-dedyk-pl/

3. Nexus

- http://www.priv-meti...usmt2-pl-dedyk/

4. Avalonmt2

- http://www.priv-meti...onmt2-pl-dedyk/

 

Krótki opis serwera:

Grę rozpoczynamy od 1 lvlu z całym wyposażeniem +9 ( zbroja+9, bojowa tarcza+9, skórzane buty +9, miecz+9, drewianie kolczyki i branzoleta+9 - w zależności od klasy postaci wachlarz badz sztylety) . N a serwerze jest moim zdaniem mila atmosfera lecz tzreba tez uważac gdyż jest pełno cheterów używajacych hacki różngo rodzaju. Zdarza się tez okradnie kont i hackowanie ( takie małe ostrzenie nie słuchać graczy odnośnie ze jest jakiś konkurs gdzie poda stronkę pod żadnym pzoorem nie wchodzic w nia). Exp na nim leci moim zdaniem normalnie. 75 lvl można wbić w 1 dzień.Jeśli chodzi natomiast o eq to raz mozna dostac je szybciej raz gorzej. Moge pocieszyc tym ze bardzo czetsto( w sumei zawsze) gracze wystawiaja hwangii. Na serwerze wystepuje tylko hwang epicki o innych jeszcze nie slyszalam. Wlozenie bonu mzoe byc nawet 20% przykladowo przeciwko mistykom. Ulepszcze wystepują i są to perły i są potrzebne nei tylko na eq epickie ale też na te trochę niższe lewele. Ceny itemów są bardzo urozmaicone. Powracając do pereł to tak szybko nie bedziemy w stanie ich kupić. Z tego co mi wiadomo z opinii innych graczy można w ciągu godziny zarobić nawet 1 kkk. Dlugo na serwerze nie zagośiłam ponieważ za dużo jest dzieci które nie umieją grac uczciwie i po prostu okradają konta. Kamiie duszy występują o wartości +5 nie można ich ulepszać. Serwer ogólnie jest przepełniony . Serwer prowadzi swoją kadencje już 2 lata.

5. Elitemt2

- http://www.priv-meti...itemt2-dedykpl/

 

Krótki opis serwera:

Na danym serwerze występują sztabki o wartości 2 kk, 5 kk i 10 kk. Dropią one bardzo w sposób urozmaicony ( raz jest ich więcej a raz mniej ). Ceny ogólnie itemów na serwerze nie sa zawyżone według mnie sa one w sam raz. Trudniej natomiast określić odnośnie IS gdzie jest troche przesada z cenami. Występują również szafirowe, niebiańskie i szmaragdowe stalki oraz hwang zwykły od 50 lvl i hwang epicki. Innego eq po prostu już nie zauważyłam a gram na serwerze już ponad pół roku. Serwer jak zresztą każdy prywatny serwer Metin 2 ma swoje+ i -. Akurat w tym serwerze do minusów należy to , iż żęby mieć zwykłego hwanga od 50 lvlu to można kupić dopiero w IS, jeśli natomiast ktoś chce sie pobawic w ulepszanie to proces polega natępująco : czarna stal +9 ( w zależności od klasy postaci) - szafirowa stal - niebiańska stal - szmaragdowa stal - HWANG - epicki HWANG. Odnośnie expa to bardzo szybko można wbić duży lvl. Na samych pieskach na początku w sekundach można miec 15 lvl a nawet 20. Ulepszcze są od itemu , który chcemy ulepszyć na +7 i są to perły ( biała perła 10 kk, niebieska perła 20 kk, czerwona perła 30 kk ) natomiast na eq epickie dodatkowo są broszurki szermierki ( cena na obecną chwile wynosi od 100 kk do 130 kk). Szansa na ulepszenie wynosi 50% ( uważam ze jest to za mało - szafirową stalkę robiłam 7 razy dopiero za 8 ulepszyła się ). Serwer funkcjonuje już ponad rok czasu.

6. Omamt2

- http://www.mpcforum.pl/topic/160533-omamt2-no-hamachi-247/

 

Krótki opis serwera:

Serwer po części mi odpowiadał. Jako jedyny z tej całej listy serwerów na których grałam jest najgroszy. Jest on niby 4 fun ale dla mnie to rzecz niemożliwa bo exp owszem jest dosyć duży ale do tylko do 65 lvl potem z tego co zauważyłam ja to jest mniejszy i coraz ciężej jest wbić dany lvl. Bardzo mocno nie podpasowało mi na tym serwerze , że sa potrzebne ulepszacze takie same prawie z małymi różnicami jak na Metin PL. Na żelazny hełm żeby zrobić na +5 potrzebny jest klejnot demona i jak dobrze pamiętam ale nie daje 100% pewności był to woreczek z pajęczą trucizną. Bardzo ostatnio często serwer ulegał uszkodzeniu. Ma duży mankament również iż przy expieniu co chwile reloguje. Podobnoc przy kliencie nie wywala ( opinia garstki graczy). Graczy na serwerze to można policzyć na palcach. Cale eq na 61 lvl można zakupić u handlarzy również ze stalkami. Na serwerze jest wymieszany język niemiecki z polskim. Rada z mojej strony gdyby ktoś zdecydował się grać to proszę nie wchodzić na forum serwera gdyż zawarty jest w nim trojan

7. Parianosmt2

- http://www.priv-meti...11-parianosmt2/

8. Shenlongmt2

- http://www.mpcforum.pl/topic/202999-shenlongmt2/

9. Enyomt2

- http://www.mpcforum.pl/topic/280694-enyomt2-pldedyk/

 

Krótki opis serweru:

Serwer tak jak dla mnie i wogole moim zdaniem identyczny jak Avalonmt2. Różnica polega tylko w tym, że są lepsze raty które wynoszą 600% oraz jest wiecej wogóle całego eq począwszy od 1 lewelu do 61 lewelu. Wystepują również fryzury , które jak dobrze pamiętam można kupic za 0 yang u trenera skilii gdzie można zarówno też kupić księgi umiejętności za 1k. Zresztą sami zobaczycie jak ktoś zdecyduję sie grać że sa rożnice miedzy nim a Avalkonem nie duże. Plusem serwera według mnei jest to iż można kupic u handlarzy broń na wyższe lewele niż 50. N start cale wyposażenie na +9 w zależności od postaci. Serwer bardzo jest zbliżony do avalonmt2

 

 

Jest ich więcej ale na razie grałam na tych i wiem, że działają na 1000%.

Prawdo podobnież serwer Omamt2 już nie funkcjonuje. Postaram sie jak najszybciej zdobyć dokładną informacje czy serwer jeszcze w ogóle działa.

Opublikowano

a ten krótki opis serwera to jakiego serwera?.. (TEN 1 OPIS)

Kiedyś tu coś powstanie ... ale jeszcze nie dzisiaj

Opublikowano

No,No niezłe Jestem za, Ale moja opinia się nie liczy ,Popraw ładnie ozdób i na pewno temat będzie przypięty

zetrax.jpg

 

Nie jestem najlepszy na świecie, ale lepszych ode mnie nie ma.

Opublikowano

@ UP ale wiesz od czego jest spis serwerów ? ...

 

 

@ topic

 

rozumiem , że chcesz dobrze .. hmmm najwyżej poproś moda o dodanie tego do spisu .. hmm ?

wampkopiakopia.jpg

Opublikowano

Spis serwerów dedykowany wystarczy

 

http://www.mpcforum.pl/topic/269425-newtutorialspis-polskich-serwerow-dedykowanych/

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Obecnie funkcjonujące prywatne polskie serwery Metin 2

1. Extrememt2 s1

- http://www.priv-meti...-dedyk-pl-4fun/

2. King World

- http://www.priv-meti...world-dedyk-pl/

3. Nexus

- http://www.priv-meti...usmt2-pl-dedyk/

4. Avalonmt2

- http://www.priv-meti...onmt2-pl-dedyk/

 

Krótki opis serwera:

Grę rozpoczynamy od 1 lvlu z całym wyposażeniem +9 ( zbroja+9, bojowa tarcza+9, skórzane buty +9, miecz+9, drewianie kolczyki i branzoleta+9 - w zależności od klasy postaci wachlarz badz sztylety) . N a serwerze jest moim zdaniem mila atmosfera lecz tzreba tez uważac gdyż jest pełno cheterów używajacych hacki różngo rodzaju. Zdarza się tez okradnie kont i hackowanie ( takie małe ostrzenie nie słuchać graczy odnośnie ze jest jakiś konkurs gdzie poda stronkę pod żadnym pzoorem nie wchodzic w nia). Exp na nim leci moim zdaniem normalnie. 75 lvl można wbić w 1 dzień.Jeśli chodzi natomiast o eq to raz mozna dostac je szybciej raz gorzej. Moge pocieszyc tym ze bardzo czetsto( w sumei zawsze) gracze wystawiaja hwangii. Na serwerze wystepuje tylko hwang epicki o innych jeszcze nie slyszalam. Wlozenie bonu mzoe byc nawet 20% przykladowo przeciwko mistykom. Ulepszcze wystepują i są to perły i są potrzebne nei tylko na eq epickie ale też na te trochę niższe lewele. Ceny itemów są bardzo urozmaicone. Powracając do pereł to tak szybko nie bedziemy w stanie ich kupić. Z tego co mi wiadomo z opinii innych graczy można w ciągu godziny zarobić nawet 1 kkk. Dlugo na serwerze nie zagośiłam ponieważ za dużo jest dzieci które nie umieją grac uczciwie i po prostu okradają konta. Kamiie duszy występują o wartości +5 nie można ich ulepszać. Serwer ogólnie jest przepełniony . Serwer prowadzi swoją kadencje już 2 lata.

5. Elitemt2

- http://www.priv-meti...itemt2-dedykpl/

 

Krótki opis serwera:

Na danym serwerze występują sztabki o wartości 2 kk, 5 kk i 10 kk. Dropią one bardzo w sposób urozmaicony ( raz jest ich więcej a raz mniej ). Ceny ogólnie itemów na serwerze nie sa zawyżone według mnie sa one w sam raz. Trudniej natomiast określić odnośnie IS gdzie jest troche przesada z cenami. Występują również szafirowe, niebiańskie i szmaragdowe stalki oraz hwang zwykły od 50 lvl i hwang epicki. Innego eq po prostu już nie zauważyłam a gram na serwerze już ponad pół roku. Serwer jak zresztą każdy prywatny serwer Metin 2 ma swoje+ i -. Akurat w tym serwerze do minusów należy to , iż żęby mieć zwykłego hwanga od 50 lvlu to można kupić dopiero w IS, jeśli natomiast ktoś chce sie pobawic w ulepszanie to proces polega natępująco : czarna stal +9 ( w zależności od klasy postaci) - szafirowa stal - niebiańska stal - szmaragdowa stal - HWANG - epicki HWANG. Odnośnie expa to bardzo szybko można wbić duży lvl. Na samych pieskach na początku w sekundach można miec 15 lvl a nawet 20. Ulepszcze są od itemu , który chcemy ulepszyć na +7 i są to perły ( biała perła 10 kk, niebieska perła 20 kk, czerwona perła 30 kk ) natomiast na eq epickie dodatkowo są broszurki szermierki ( cena na obecną chwile wynosi od 100 kk do 130 kk). Szansa na ulepszenie wynosi 50% ( uważam ze jest to za mało - szafirową stalkę robiłam 7 razy dopiero za 8 ulepszyła się ). Serwer funkcjonuje już ponad rok czasu.

6. Omamt2

- http://www.mpcforum.pl/topic/160533-omamt2-no-hamachi-247/

 

Krótki opis serwera:

Serwer po części mi odpowiadał. Jako jedyny z tej całej listy serwerów na których grałam jest najgroszy. Jest on niby 4 fun ale dla mnie to rzecz niemożliwa bo exp owszem jest dosyć duży ale do tylko do 65 lvl potem z tego co zauważyłam ja to jest mniejszy i coraz ciężej jest wbić dany lvl. Bardzo mocno nie podpasowało mi na tym serwerze , że sa potrzebne ulepszacze takie same prawie z małymi różnicami jak na Metin PL. Na żelazny hełm żeby zrobić na +5 potrzebny jest klejnot demona i jak dobrze pamiętam ale nie daje 100% pewności był to woreczek z pajęczą trucizną. Bardzo ostatnio często serwer ulegał uszkodzeniu. Ma duży mankament również iż przy expieniu co chwile reloguje. Podobnoc przy kliencie nie wywala ( opinia garstki graczy). Graczy na serwerze to można policzyć na palcach. Cale eq na 61 lvl można zakupić u handlarzy również ze stalkami. Na serwerze jest wymieszany język niemiecki z polskim. Rada z mojej strony gdyby ktoś zdecydował się grać to proszę nie wchodzić na forum serwera gdyż zawarty jest w nim trojan

7. Parianosmt2

- http://www.priv-meti...11-parianosmt2/

8. Shenlongmt2

- http://www.mpcforum.pl/topic/202999-shenlongmt2/

9. Enyomt2

- http://www.mpcforum.pl/topic/280694-enyomt2-pldedyk/

 

Krótki opis serweru:

Serwer tak jak dla mnie i wogole moim zdaniem identyczny jak Avalonmt2. Różnica polega tylko w tym, że są lepsze raty które wynoszą 600% oraz jest wiecej wogóle całego eq począwszy od 1 lewelu do 61 lewelu. Wystepują również fryzury , które jak dobrze pamiętam można kupic za 0 yang u trenera skilii gdzie można zarówno też kupić księgi umiejętności za 1k. Zresztą sami zobaczycie jak ktoś zdecyduję sie grać że sa rożnice miedzy nim a Avalkonem nie duże. Plusem serwera według mnei jest to iż można kupic u handlarzy broń na wyższe lewele niż 50. N start cale wyposażenie na +9 w zależności od postaci. Serwer bardzo jest zbliżony do avalonmt2

 

 

Jest ich więcej ale na razie grałam na tych i wiem, że działają na 1000%.

Prawdo podobnież serwer Omamt2 już nie funkcjonuje. Postaram sie jak najszybciej zdobyć dokładną informacje czy serwer jeszcze w ogóle działa.

 

W ogóle to co ma na celu ta ściana tekstu? koleś wymienił 9 serwów na których grał a jest ich o wiele więcej WTF ??? dobrze że już w koszu.

słaby jestem w te miecze...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...