Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nuosmt2 [No-Hamachi] Zapraszam Nowo Otwarty !


mates4514

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nohamachi.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

4Ghz

 

ram.png

4GB

 

net.png

4Mb/s

 

 

linki.png

 

web.png

To jest ukryta treść, proszę

reg.png

To jest ukryta treść, proszę

klient.png

To jest ukryta treść, proszę

is.png

To jest ukryta treść, proszę

status.png

To jest ukryta treść, proszę

pl.png

To jest ukryta treść, proszę

skan.png

To jest ukryta treść, proszę

 

 

info.png

 

npc.png

...

 

start.png

...

 

ulepszacze.png

Nie

 

exp.png

600

 

drop.png

600

 

yang.png

600

 

video.png

[media][/media]

 

Jinoo.png

 

Otwarta.png

 

kontakt.png

gg 8433653

 

godziny.png

 

poniedzialek.png

15-20

 

wtorek.png

15-20

 

sroda.png

15-20

 

czwartek.png

15-20

 

piatek.png

15-20

 

sobota.png

15-20

 

niedziela.png

12-17

 

 

team.png

 

[GA]Mates

 

 

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

Serwer otwarty więc pisać na gg ja tworze konta bo stronka za parę dni

 

stopka.png

Opublikowano

Rejestracja zostanie dodana jutro poniewaz strona jest w trakcie robienia i masz - Kac

Nick : ZdzisiekHard

 

Królestwo : Shinsoo

 

Gildia : Hot

 

Level : 96

 

Serwer : Celestial-World

 

Czas gry : 1 dzien

Opublikowano

1.Zrób od nowa reklame.

2.Nie zostawiaj pustych pul.

3.Generator służy do robienia estetycznych reklam i ładnych a twoja reklama nie ma nic o serwerze ani GP ani SS handlarzy temat nadaje sie do usunięcia!

212z9rs.jpg

Opublikowano (edytowane)

oj chyba leci raport GA to dzieciak ktory na GG nie umie sie dogadac

Edytowane przez MILIONERXD

Nick : ZdzisiekHard

 

Królestwo : Shinsoo

 

Gildia : Hot

 

Level : 96

 

Serwer : Celestial-World

 

Czas gry : 1 dzien

Opublikowano

GA masz 5 minut zeby zdjac ignora inaczej leci - i 1 i raport

Nick : ZdzisiekHard

 

Królestwo : Shinsoo

 

Gildia : Hot

 

Level : 96

 

Serwer : Celestial-World

 

Czas gry : 1 dzien

Opublikowano (edytowane)

3 minuty

Edytowane przez MILIONERXD

Nick : ZdzisiekHard

 

Królestwo : Shinsoo

 

Gildia : Hot

 

Level : 96

 

Serwer : Celestial-World

 

Czas gry : 1 dzien

Opublikowano

Ale z was dzieci raportujecie kolesia ktury ma "2 posty" zrobi sobie nowe konto ... -,-

Opublikowano

1 minuta , Unicef kto tu dzieciak naucz sie ortografii potem krytykuj innych leci -

Nick : ZdzisiekHard

 

Królestwo : Shinsoo

 

Gildia : Hot

 

Level : 96

 

Serwer : Celestial-World

 

Czas gry : 1 dzien

Opublikowano

ok mateusz , czas minal leci raport i 1

Nick : ZdzisiekHard

 

Królestwo : Shinsoo

 

Gildia : Hot

 

Level : 96

 

Serwer : Celestial-World

 

Czas gry : 1 dzien

Opublikowano

1 minuta , Unicef kto tu dzieciak naucz sie ortografii potem krytykuj innych leci -

Hahahaha - Ty myslisz ze - cos mi zrobi ? lecz sie na nogi człowieku.

Masz juz raport za spam post pod postem ....

Opublikowano

Smieszne ze strony nie ma jak sie ma ktos zarejestrowac ? na pw ci pasów nie bede pisal bo pewnie to sciema a nie serwer a ty MILIONERXD leci raport za 3 posty pod rząd bedize 10%

f82adac946184c36574a8521c877970c.gif

Opublikowano

oki, zamknij temat bo nawet reje nie ma

Nick : ZdzisiekHard

 

Królestwo : Shinsoo

 

Gildia : Hot

 

Level : 96

 

Serwer : Celestial-World

 

Czas gry : 1 dzien

Opublikowano

napisalem ze chce konto to zablokowal mnie jaki nieogar

Nie bądź żyd daj

add.png to nie boli.

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

fiiilm.gif

 

Proszę zdejmijcie mi te 15%

 

gotowcezallegrosw1.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...