Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Mozna Miec 2 Konta Na 1 Kompie. +Eventa Z Gp Hazarde Healp Info.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Chce kontynuować tam ten temat ponieważ kilka spraw zostało niewyjaśnionych

 

Ostatnie słowa Enzila z tego tematu to:

 

1. Nie możesz mieć 2 kont

2. Nigdy nie odzyskasz konta, jeżeli zostało zbanowane

 

EOT

Osobiście się z tym nie zgadzam!

 

Pamiętacie jak był ostatnio event z GP hazardem??

22 kille i dostajesz hazarda...

 

Wtedy logowałem się na, yyy... to byłyyy... 3 konta multi i jedno swoje dziennie... Czyli na 4 kontach grałem w jeden dzień i nabijałem hazardy...

Potem jedno konto co mi okradli dałem koledze i korzystałem z 2 kont dodatkowo a na jednym normalnie grałem... (3 konta)

 

I jak się pewnie domyślacie... Całą tą kasę giftowałem na jedno główne konto w postaci myst G...

Czasem wypadło 3k czasem 1k,2k, a czasem nawet 25k i wszystko wygiftowałem na to konto...

 

I nie dostałem żadnego bana!! Ani jednego!!

Nigdy w życiu nie dostałem bana na ca!! Miałem reporta ale byłem czysty to nie dostałem bana!!

Report nie był w ogóle związany z tym eventem... Dla ciekawskich zapraszam na PW ;) lub gg które moge podać przez PW...

 

Wniosek:

1.Bana za multi konto nie da się dostać!

2.

2. Nigdy nie odzyskasz konta, jeżeli zostało zbanowane

Z tym się zgadzam.. Ale warto do każdej gry na początku walnąć screena i jak ktoś ci pisze że jesteś hacker...

Wtedy masz dowód że jesteś czysty i możesz gadać z nexonem ale nie wiem czy uda się odzyskać..

Podejrzewam że z banem on usuwa jakieś dane ale nie wiem bo nie jestem NEXON-em ;)

 

I taka mała rada... Jeżeli macie jakieś stare konta... Macie trochę czasu wolnego... I jest event z gp hazardem.

Wejdźcie sobie na te konta. I nabijcie tego gp hazarda... może wam się trafić jakaś fajna kwota ;)

 

Nie wiem czy ktoś nad tym myślał ale... Można przyglądać się komunikatorowi... jeżeli komuś wypadnie coś ciekawego np. broń na 90dni/perma/1.000.000.

Można w tej samej chwili spróbować otworzyć myst-g/gp hazard... Możliwe że coś ciekawego może wypaść xD

 

Pozdrawiam \m/MetalMan\m/ (ide robić zadanie albo się pouczyć <_< )

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Opublikowano

Po co zakładasz temat? Mogłeś gościowi dopowiedziec na pw.

 

Niby multi acc są nielegalne, ale żadko dostaje się bana.

 

Tak samo jak nie od razu dostaniesz bana za hacki.

 

Więc gfto, nie twój problem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...