Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][TuT]Jak Nalepiej Dropić Medale I Mieć Z Tego Dużo Kasy?


ShedyBack

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema!Dzisiaj chciałem wam pomóc zarobić troszeczkę kaski na Metin2PL .Oto spis czego będziemy potrzebowali:

 

1-2 kont w grze:P

2-Postaci klasy wojownik na 1 koncie a na 2 kolejnej postaci jakiejkolwiek.

3-Trochę kasy przerzuconej na 2 konto z głównej postaci.

4-Chwili wolnego czasu i chęci.

 

 

No więc zaczynamy.Najpierw logujemy się na główną postać i przerzucamy z niej trochę kasy na 2 postać na innym koncie.Kiedy już mamy kasę na naszym wojowniku wbijamy nim 9lvl(z tym chyba nie będziecie mieli problemów)Kupujemy żelazną zbroję +6/7 ,podstawowe eq +6 i wbijamy lvl 10.Na 10lvlu musimy sprawić sobie jeszcze gilotynowe ostrze +6/7.Kiedy mamy takie eq i 10 lvl idziemy do małpiego lochu.Powinniśmy dać rade 2 grupkom ,a więc nie mieszamy się zbytnio w bijatykę.Tak dropimy tyle medali ile damy rade.np 3/4.Następnie wbijamy 18 lvl postacią.Nie wiem jak to zrobicie to już wasza sprawa możecie podexpić główną postacią albo samemu expic jeśli główna postać nie mieści się w pt.No załóżmy ,że mamy 18 lvl.Teraz kupujemy tygre+9 i pajęczą włócznię +6/7.Z takim eq siedzimy na małpach dopóki nie wydropimy takiej ilości medali jakiej chcemy.Nie wbijamy wyższych lvli.Można ewentualnie wbić 20lvl i kupić szeroki albo gize +6/7/8/9.Tej postaci już nie expimy.Jeśli zdobędziemy za dużo expa to zaciągamy się do jakiejś pierwszej lepszej gildii ,być może nawet do tej w której jesteśmy na głównej postaci mówiąc ,że to dropek i będzie oddawał tylko expa do gildii.Jak już jesteśmy w jakiejś gildii po prostu oddajemy expa co jakiś czas ,jesli mamy go za dużo.Na lvlu 18-20 najlepiej dropią medale.Powinniście ich wydropić całkiem sporo jeśli macie czas.Jeśli jednak to wam nie wystarczy możecie kupić w IS'e drop x2 i wtedy w ciągu godziny powinno wam dropnać nawet 4/5 medali.Każdy medal jest warty(przy obecnych cenach) 4/5kk(przynajmniej na serwerze kronos)a więc 5 medali daje 20/25kkJeśli macie cierpliwość to możecie zarobić nawet 150kk jednego dnia!!(pomijając to ,że musielibyście być uzależnieni od komputera)Pozdro.

 

zbieram +

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...