Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Działający Expiseasy Od 15 Lutego Po Patchu!


Gość Emillo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie działa Ci bot ExpIsEasy po patchu? Teraz to już przeszłość! Będziesz mógł normalnie expić razem z miksturami!

 

Patch do Metina

1. Pobieramy paczkę

http://www.speedyshare.com/files/26905230/ExpIsEasy_Patch_Emillo_.rar

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/038431bbd3e85d3f6b8b1c7496a653a52aa7deae

 

2. Rozpakowujemy patcha, wrzucamy do głównego folderu metina...

3. Uruchamiamy AutoLogin.exe uzupełniając danymi (tak jak to robiliście do tej pory).

4. Uruchamiamy injectora dodając DLLkę ExpIsEasy v2

5. Odpalamy grę za pomocą AutoLogin.exe (pamiętajcie o zmianie metin2mod.bin na metin2client.bin) i cieszymy się ExpBotem =)

 

Wszystko działa:

 

attezr.png

 

Opublikowano

A czy odpalasz na patchowanym (torrentowanym) metinie?

Opublikowano

Próbuj odpalać parę razy, bo czasem injector nie binduje procesu ;x

Do pierwszego posta dodałem screena w razie jakby ktoś nie wierzył.

Opublikowano

Co do tego game hack detected

spróbuj kilka razy mam to samo czasem z mobber hackiem od UG..

wyskakuje mi z 2-3 razy i później śmiga aż miło

no escape from the mass mind rape

Opublikowano

Niestety mi tez nie dziala ;/ a mobber hack dziala i dzialal caly czas ;]

Opublikowano

Pento, wrzucę Ci jutro.

Emilo, lepiej dobrze się przyjrzyj... Bin jest od Ciebie, ale hshield jest bodajże od Kamera.

Poskładałem to ze wszystkich plików jakie znalazłem - próbowałem znaleźć działające.

Opublikowano

Wiem, że to głupie, ale działa, jeżeli odpalimy bez mobberhacka. Te dll muszą się gryźć ze sobą, dlatego wykrywa.

nylanakaolo.png

76561198006425662.png

Opublikowano

Pento, wrzucę Ci jutro.

Emilo, lepiej dobrze się przyjrzyj... Bin jest od Ciebie, ale hshield jest bodajże od Kamera.

Poskładałem to ze wszystkich plików jakie znalazłem - próbowałem znaleźć działające.

 

prosze cie,to jest tylko moj patch z HS od kamera:)

 

 

 

Tez cie lubie:)

 

 

pozdraw

Opublikowano

a czy upnie mi ktoś folder temp z folderu z mt2 ?? :>

 

bo niemoge go pobrać bo mam błąd torrenta- nie można odnaleść odpowiedniej ścieżki

1284282093-U138092.png

Yo !

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Automatycznie wiadomość systemu.

 

Temat został zarchiwizowany.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...