Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu Tak Jest Jak Zostawie Bota Przy Hibernacji (Usypianie)


SaperMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;) Dzisiaj rano załączyłem bota *BioBot* na garenie (tak od 8 do 14) przychodzę ze sql i widzę coś takiego

 

lamus.png

 

 

Używałem opcji Hibernacja

reflink

Opublikowano

Jeżeli użyjesz opcji Hibernacja w systemie, karty sieciowe zostają wyłączone co wiążę się że bot nie ma dostępu do neta.

Opublikowano

Jeżeli użyjesz opcji Hibernacja w systemie, karty sieciowe zostają wyłączone co wiążę się że bot nie ma dostępu do neta.

 

To jest jakiś inny sposób , oprócz zostawiać włączonego kompa ?

reflink

Opublikowano

U mnie zawsze laptop chodzi na okrągło. Zwykle gdy go zostawiam, zamykam klapkę a po 5 minutach, wycisza się, wentylator przechodzi na niskie obroty i wcale go nie słychać i mało prądu idzie.

Ale ty masz PC, więc nie wiem. Hibernacja to stan gdy... niech powie ciocia wikipedia:

 

Hibernacja jest to stan, w którym komputer jest wyłączony, ale zawartość jego pamięci ulotnej zachowana jest na nośniku pamięci stałej (np. dysku twardym). Podczas wyprowadzania ze stanu hibernacji (wznawiania) dane z dysku zostają z powrotem przeniesione do pamięci operacyjnej. Powoduje to, że po wznowieniu komputera jego stan jest identyczny jak w chwili jego wprowadzania w stan hibernacji. Jest to przydatne w sytuacjach, gdy korzysta się z komputera kilka razy dziennie, ale z dużymi przerwami lub istnieje konieczność jego odłączenia od źródła energii elektrycznej - można wtedy nie tracić np. otwartej strony WWW czy aktualnie odtwarzanej muzyki.

 

 

Komputer jest wyłączony przez co karty sieciowe, graficzne dzwiękowe i inne układy są wyłączone.

Komp musi być włączony, ewentualnie można wyłączyć monitor. Po jakimś czasie komputer się ,,wychłodzi''

a wentylatory będą chodzić wolniej = mniejsze zużycie prądu.

 

Mam 2 PC i laptopa. Na PC też próbowałem kiedyś odpalić Udobota w stanei hibernacji komputera. Wiedziałem że i tak nie zadziała i nie zadziałało.

Opublikowano

U mnie zawsze laptop chodzi na okrągło. Zwykle gdy go zostawiam, zamykam klapkę a po 5 minutach, wycisza się, wentylator przechodzi na niskie obroty i wcale go nie słychać i mało prądu idzie.

Ale ty masz PC, więc nie wiem. Hibernacja to stan gdy... niech powie ciocia wikipedia:

 

Hibernacja jest to stan, w którym komputer jest wyłączony, ale zawartość jego pamięci ulotnej zachowana jest na nośniku pamięci stałej (np. dysku twardym). Podczas wyprowadzania ze stanu hibernacji (wznawiania) dane z dysku zostają z powrotem przeniesione do pamięci operacyjnej. Powoduje to, że po wznowieniu komputera jego stan jest identyczny jak w chwili jego wprowadzania w stan hibernacji. Jest to przydatne w sytuacjach, gdy korzysta się z komputera kilka razy dziennie, ale z dużymi przerwami lub istnieje konieczność jego odłączenia od źródła energii elektrycznej - można wtedy nie tracić np. otwartej strony WWW czy aktualnie odtwarzanej muzyki.

 

 

Komputer jest wyłączony przez co karty sieciowe, graficzne dzwiękowe i inne układy są wyłączone.

Komp musi być włączony, ewentualnie można wyłączyć monitor. Po jakimś czasie komputer się ,,wychłodzi''

a wentylatory będą chodzić wolniej = mniejsze zużycie prądu.

 

Mam 2 PC i laptopa. Na PC też próbowałem kiedyś odpalić Udobota w stanei hibernacji komputera. Wiedziałem że i tak nie zadziała i nie zadziałało.

 

 

Mam laptopa również czyli mam załączyć bota i zamknąć klapę ?

reflink

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...