Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum]To Znowu Ja I Kolejny Text Do Waszej Oceny ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz gdy samotność zabija mnie

patrzę w lustro nie widzę mnie

twoje odpicie

spoglądasz na mnie

wspomnienia czasów starych znowu uderzają (jak kat)

 

serce znowu pęka.

co dziennie widzę cię lecz już nie widzę w nas miłości

jeden błąd kilka słów

potrafi zniszczyć to co najpiękniejsze

 

przepraszam...

znów wyszedłem na dupka

nie chce wybaczenia chce tylko twojego szczęścia

ja się nie liczę ważna jesteś tylko ty

wiesz.. nadal kocham cię

nawet jeśli żyję w kłamstwie nie obchodzi to mnie

tylko miłość liczy się

 

nie chcesz mnie znać

dobra rozumiem

jestem zwykłym nieczułym (chujem)

przepraszam jeszcze raz

kocham cię...

 

 

niee niee niee!!

 

Tak...

 

 

Żegnaj...

 

 

 

Sorka za all błedy

Opublikowano

cheatem to "coś" raczej nie będzie

 

polecam dla odprężenia wyć do księżyca

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Po pierwsze to chujowy tekst, po drugie jak powiesz go dziewczynie jakiejś to wyjdziesz na pieska i needy, po trzecie zły dział.

RAsfepN.png
Opublikowano

taa, takie przyśpiewki ludowe możesz zaprezentować w pogaduszkach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Hmm sam też piszę teksty nie uważam że są dobre gdyż jestem rapu amatorem.

Ale przykro mi to mi się nie podoba : (

Just keep and flying

Opublikowano

Skoro jesteśmy przy temacie ;P to możecie ocenić mój tekst? Jestem otwarty, na krytykę, bo to mój pierwszy:P

 

 

Jesteś sam, sam na sam z czterema ścianami,

myślisz cały czas, co zrobić z tymi wspomnieniami,

Próbujesz zapomnieć lecz na nic,

nie uwolnisz się bóli tak będzie przychodził,

za każdym razem gdy pomyślisz o niej.

Wychodzisz gdzieś idziesz przed siebie,

myślisz że łyk piwa załagodzi ból ale nie,

to znieczulenie trwa tylko krótką chwile.

Sam nie wiesz co robić, wracasz do domu,

kładziesz się na łóżku .... odpływasz,

 

ref:

 

Wspomnienia, wspomnienia ! Przed nimi nie uwolnisz sie,

rób co chcesz, i tak nie uda sie.

Możesz się starać, próbować zapomniec,

ale ona wróciona cały czas z Tobą jest!!.

 

 

 

Wstajesz rano, przemywasz swoją twarz,

w odbiciu wody, widzisz Was,

siedzących gdzieś na ławce, obciskujących się i patrzących w księżyc.

Masz dosyć, chwytasz żyletkę w dłon i jednym szybkim cięciem kończysz swoje życie,

koszmar który już nigdy do Ciebie nie powróci!.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...