Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zakodować/Rozkodować Bina


raquo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemka

przedstawię sposób na np. zmianę pongu w Binie.

 

 

pobieramy UPX
do folderu z UPX wrzucamy bina np metin2.bin
otwieramy CMD
wpisujemy w CMD cd /sciezka/do/upx/ np cd C:/upx/
wpisujemy UPX nazwapliku.bin ///// aby zaszyfrowac 
wpisujemy UPX -d nazwapliku.bin ///// aby zdeszyfrowac
potem notepad++ i wyszukujemy 1234abcd5678efgh i zmieniamy na dowolny byle było tyle samo znaków

pozdrawiam

zbieram minuski

:)
Opublikowano

Nie da się rozpakować. Przy metin2.bin wyskakuje, że nie został spakowany UPXem, a przy metin2client.bin, że został zhakowany/zabezpieczony.

Opublikowano

nie lepiej hexa wziąść ja właśnie pobrałem i moim zdaniem hex editor o wiele lepszy niż takie zabawy^^

 

 

Proszę bardzo download:

http://www.programosy.pl/program,hhd-software-hex-editor.html

scan nie potrzebny to jest bardzo znana strona:)

i zamiast szukać całego wyrazu szukamy:

1234abcd5678

ponieważ kilka wyrazów jest w innej linijce i nie wyszuka wyrazu!

dokładnie 2 linijki z pongiem

‡G1234abcd5678ef

g7`‡‰^PC2.epk6

 

jest on u mnie w linijce:

000bf152

 

 

heh jednak nie trzeba żadnego hexa ani UPX

bez rozpakowania też da radę

linijka:

8599

początkowa treść:

LXJApK=€@YM4§,(Á0/1ř˙‡`,G1234abcd5678efg“‰”7ŢPC2.epk8dY`

ale chyba ni ma h wogule w hex ani w notepad :X

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Po 1

 

siemka

przedstawię sposób na np. zmianę pongu w Binie.

 

Po co dajesz to samo co ja dałem ?

 

http://www.mpcforum.pl/topic/297384-tut-jak-zmienic-pong/

 

Po 2

 

Działa tylko na biniarkach zakodowanych UPX-em . Orginalnych tym nie rozkodujecie .

Opublikowano

Podałem powód czemu nie dałem . A ty jeszcze opisałeś zmiane pongu którą ja dałem w moim temacie ;) . I tak jak mówie UPX-em nie rozpakujecie orginała .

Opublikowano

Słyszałem że da się jakoś rozpakować metin2client.bin tylko trzeba coś zmienić. Wiesz może jak? Udostępnił byś to?

korneleknew.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...