Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Jak Zagrać Na Metin2.Pl , Kiedy Nie Możemy Się Połączyć .


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć .

Zauważyłem że wiele osób ma problem z tak zwanym -obejściem KaMeRa- Dlatego dzisiaj próbowałem to naprawić

i znalazłem małe ''obejście '' po którym gra ruszy na 100% ..

 

Sposób 1 !

1.Instalujemy Metina - Jeśli go nie mamy klikamy tutaj . Musi być to metin 2010/11 . a nie 2008 dla jasności : )

2.Po wgraniu metina instalujemy Mod KaMera -UPDATE : 08102010

Mirror 1 : http://www.megaupload.com/?d=F6AB0S1N

Mirror 2 : http://www.speedyshare.com/files/26386655/Metin2mod_pl_08102010.exe

Skan : http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=165cd9b151b0e2826bc60ee74b888384-1295597648

 

3.Klikamy ikonę Metin2.exe . - Tak Patchujemy ! Kiedy metin się spatchuje wyłączamy te okienko -Nie klikamy rozpocznij grę ! Bo wyskoczy LOG. KLIK

4.Teraz instalujemy Najnowszego Moda Kamera do Metin2.pl stąd - KLIK

5.Od teraz możemy wreście grać .

Ale co to ? Zrobię krok i mnie loga !

Jest na to prostota rzeczy ,a mianowicie HS 5. Wrzucacie do FOlderu z Metkiem .

Mirror 1 : http://www.duckload.com/download/2233006/hshield5.rar

Mirror 2 : http://www.megaupload.com/?d=SOOW17NY

SKAN : http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=c43151dc206f2d987c9ddde5fc2ec5e0-1295597653

 

UWAGA ! Udowodnione przez instytut matki i dziecka że działa !

a Teraz wadyy . coś czego nie nawidzimy . a mianowicie jedyną wadą jest SZEPT

Klikasz w szept , loga Cię .. ;/;/

 

Sposób 2 .

1.Instalujesz Metka

2.Wgrywasz Moda 2010.

3.Instalujesz HS 5.

4.Cieszysz się grą .

Ważne 1 : Aby Was nie przyłapano na graniu , na 'hakach ' najlepiej jest użyć tego . :

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-megatut-blokowanie-hs/

Pomogłem Daj Plusa xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...