Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki malutki problem dotyczacy metina...

Chodzi mi o to ze po zainstalowaniu fraps'a zaczela mi ostro szalec grafika tylko podkreslam tylko w metinie!!

a wyglada to +/- tak...

 

Bardzo prosze o pomoc i rady jak to naprawic

Z gory thx

post-180427-0-51681300-1297790483_thumb.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Karta graficzna siadła, dokładnie to samo miałem, karta do wymiany.

 

@edit:

 

To może karta nie nadaje się do Metina?, podaj dokładne dane karty.

Edytowane przez NooProblem

1317460154-U259168.png

 

Achievementy:

mca.png

1317460445-U259168.png

Opublikowano

Aktualizacja sterow? Directx?

Moze Zle masz ustawienia w metinie?

Reinstal? tez to mialem i to pomoglo xD ale to mialem rok temu ;x

jeszcze na ziemi mialem skille typu aura miecza berek itp ;x

Opublikowano

Miałem wcześniej to samo, Karta graficzna najprawdopodobniej się przegrzewa i takie są właśnie tego efekty.

Jak pomogłem walnij [-]

 

2i7oima.png

Sygna by me.

Opublikowano

Kup jakieś chłodzenie do karty, zrób reinstall metina.

Może Ci sie automatycznie zaktualizowały sterowniki i trza pobrać starszą wersje stera ? :P

52287137559562145640.png

Opublikowano

Miałem również ten problem. U mnie powodem był zapchany wiatraczek przez co karta zbytnio się grzała. Czy nie wyskakuje ci czasem niebieski ekran z napisem "Błąd krytyczny systemu" ?

 

Po włączeniu kompazostaw go włączonego na ok 10 minut po czym wejdz w bios i zobacz temperature procesora i karty graficznej (jeśli masz taką opcję) W razie czego poprostu wystarczy przedmuchać wiatraczek, ewentualnie zdjąć go i wyciągnąć cały kurz.

Opublikowano

Moim zdaniem przegrzewa ci się karta dokup jakieś chłodzenie karty i całego kompa

21939.png18706.png

200 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

400 Postów[X]

slidbar.gif

 

 

Kiedyś zbierałem -

A teraz Like

Opublikowano

Potwierdzam przegrzewanie karty :)

Niech wpadnie jeszcze jakiś ekspert i potwierdzi nasze obawy.

Wyczyść wiatraczek w karcie.

f.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...