Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Strzelać Dobrze Ze Snajperki?


Don Gural (css)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj pokaże wam jak być dobrym snajperem.

To bardzo proste więc przejdźmy do rzeczy.

Co kupujemy:

Nie kupuj nigdy tylko broni snajperskiej;

gdy brakuje nam pieniędzy to lepiej poczekać jeszcze jedną rundę i do zestawu kupić jakiś dobry pistolet.

W miarę możliwości warto kupić kamizelke i/lub hełm oraz granaty.

 

 

Jak się schować?

Chowanie należy do tych prostszych czynności, abowiem wybieramy strój na początku rundy przystosowany do planszy.

Będąc na swoim miejscu nie poruszaj się przed pierwszym strzałem,

aby nie zwracać na siebie uwagi. Po oddaniu strzału warto zmienić pozycję;

skuteczną metodą jest tez chowanie się na czas przeładowania broni.

 

Jak strzelać?

Gdy strzelasz, stój w miejscu bo jeśli się poruszasz to nabój ma 1 % na trafienie w cel.

dy masz pewność że trafisz, strzelaj również przez skrzynie i wąskie ściany (jednak tak posłany pocisk zadaje o 50% mniej obrażeń)

Gdy przeciwnik przybliży się do ciebie. użyj pistoletu aby go zabić, lub zasłoń pozycje granatem dymnym i ucieknij w lepsze miejsce.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...