Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak stworzyć dobrego Szamana Healera do PvP? - AuroraMT2.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak stworzyc pro maszyne Hellera do PvP ochodzi mi o wszystko co mozliwe do pvp

 

jak ktos sie zna dobrze na szamanie niech sie wypowiada jakie bony co i jak bronie itp

 

To ma byc pro postac dlatego was pytam pewnie wiekszoc sie zna cos tutaj

 

Acha i to jest na serwie Aurora ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wypowiedzi typu: wbij bony na ludzi i eq na +9 ignoruje

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/177351-tutbuildszaman-healer/

 

lub

 

http://www.mpcforum.pl/topic/220624-taktyka-pvp-szamanem-healerem/

 

@na privie inaczej bonujesz eq i tyle.

Bonujesz na klasę/ludzi -według uznania, masz dużo opcji(zależnie od priva).

Opublikowano

Hmm no co możliwe do pvp :D ?

 

Dajesz dużo na ludzi na dana klasę możesz jeszcze dodać absy na dana klasę ;P hmm skille na P i śmigasz ziomuś :P

Jeszcze możesz dodać abs odporność na bron 2 ręczna czy tam wachlarz < lub co tam jeszcze zależy z kim walczysz i to chyba tyle ;P

Jeszcze kd powkładaj do broni ;>

 

 

 

 

Pozdro Druid In Night ;*

zbyt duża sygna

 

 

 

DMG NA PL PÓKI DZIAŁA ;X

 

Messy_girl.gif

Podoba się :D +

Opublikowano

Jeawl dzięki, że podałeś mój poradnik :D

 

@Topic...

 

Najważniejsze bony to:

-inteligencja

- ludzie

-odporność na magię, miecze, dwuręczną, sztylety, sztrzały, dzwony itd.

- HP

- NNO

W bonach 6 i 7 jak będziesz miał kasę, to pakuj w inteligencję oraz odporność na daną postać (radzę zrobić 4 eq), wiem, że to dłużej zajmie, ale masz satysfakcję murowaną ;) int. zwiększy dmg, oraz pkt leczenia, a odporność, wiadomo, będą Ci mniej walić ze skilli..

Broń, to polecam zrobić ze zbawienia na diabelski ale przed tym trzeba w zbawienia zrobić bon na ludzi oraz inteligencję, a potem ulepszyć...

 

Wachlarze jak zrobisz np. 4 to kd powtórki, kryta, oraz na daną postać...

 

Mam nadzieję, że pomogłem, jak będziesz chciał więcej to napisz do mnie

54823f353119c_-_mcx-lorde-straight-hair-

Opublikowano

Zależy ile masz kaski ; D najlepiej 4 eq 10/5 na każdą klasę czyli w kazdym itemie 10 na klase i 5 odpornosci na daną klasę, full ludzi, 4 wachlarze diabelskie 25 na ludzi każdy tarcze wiadomo x4 na 61lv na każdą postać najlepiej z bonami nno/10 ludzie/12 int. Oczywiście skille wszystkie P oprócz zwiększenia ataku;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...