Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej :P mam drobne pytanko, przepraszam, że liteRy będą raz duże raz małe, to z powodu pracującegO w tle prograMu AutoIt, w temacIe cHciałbym się poradzić o jedną rzecz, a konkretnie, w pętli odczytuje z pamięci pewną liczbę, są to zdobyte punkty w pewnej grze, wraz z pracą bota punkty te rosną, jak zrobić, aby bot określał średni przyrOst tych punktów, czyli powiedzmy ile ich zbierze na godzinę?

Punkty są odczytywane w ten sposób :

 

To jest ukryta treść, proszę

 

I chciałbym wiedzieć ile mniejwięcej zdObYwam ich na godzinę, dzięki temu mógłbym wiedzieć ile jeszCze czasu do następnego poziomu :P

Opublikowano

jezu...

To jest matematyka na poziomie podstawówki

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Opublikowano

Player.LevelPercent = Player.Experience - 16;

z tego liczysz ile już wbiłeś % lvl

 

zmież ile % masz w minute i to razy 60 powinno być dobrze

możesz też znaleść jaki jest przelicznik exp na dany lvl i z tego liczyć po uzyskanych procentach.

 

ps. znalazłeś może już ten targeting jak się robi?:P

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

Player.LevelPercent = Player.Experience - 16;

z tego liczysz ile już wbiłeś % lvl

 

zmież ile % masz w minute i to razy 60 powinno być dobrze

możesz też znaleść jaki jest przelicznik exp na dany lvl i z tego liczyć po uzyskanych procentach.

 

ps. znalazłeś może już ten targeting jak się robi?:P

 

Ten temat wcale nie jest związany z tibią więc...

 

@tk371

dziex jutro wytestuje dziś już musze lecieć :P

Opublikowano

Ale kombinacje, po prostu po uruchomieniu programu:

To jest ukryta treść, proszę

Co wykonanie pętli:

To jest ukryta treść, proszę

I tyle... w $ptsPerHour masz ilość punktów na godzinę. Tylko zależnie od tego jak szybko rosną punkty, tyle czasu będziesz musiał czekać aż się dobrze policzy, bo to nie będzie tak że po uruchomieniu od razu zobaczysz ile będzie na godzinę. Musi 'zebrać dane' jakiś czas.

I nie trzeba pisać całych kodów, wystarczyły dwie linijki.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Hahahah what the fuck?

To jest ukryta treść, proszę

Więc po co tyle tych zmiennych?

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...