Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Potrzebuje Kogos Co Sie Zna Na Html Zeby Mi Zrobil Strone Omnie Muzyncza Czyli Jml!


Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Siemanko !

Potrzebuje kogoś co się zna na html i te sprawy bo nagrywam kawałki i potrzebuje swoja stronkę gdzie będę mógł dodawać nowe wiadomości

zdjęcia i filmiki muzykę coś w tym stylu.

Strona chce żeby była coś w tym stylu !

To jest ukryta treść, proszę

Wiec jak ktoś jest chętny proszę pisać na PW lub niżej.!

 

Pozdro...

Opublikowano

Ta strona to chyba zmodyfikowana Joomla (Pliki CSS), ale głowy nie dam więc nie obejdzie się bez znajomości Java, php,html,css. A piszesz o samym HTML`u.

 

Wg mnie lepiej kupić gotowca niż zlecać pisanie go komuś odnowa.

Opublikowano

Siemanko.

Ziomek po co ci taki wyjebany portal ?

Nie będziesz miał czego tam wrzucać, wiem coś o tym bo już robiłem podobne strony.

Nie lepiej coś w takim stylu ??

To jest ukryta treść, proszę

 

ps19:

Bo to jest Joomla, po prostu jest zmieniona templetka na inną.

Wystarczy wpisać http://www.respecthh.pl/administrator/ i już wiadomo że to Joomla.

 

Pozdrówki :)

_____________________________________________

veteran-icon-bf2.pngveteran-icon-bfbc2.pngveteran-icon-bf3.pngveteran-icon-bfheroes.pngveteran-icon-bfp4f.png

Gawrosz-PL.png

Pomocnik
Opublikowano

Siemanko.

Ziomek po co ci taki wyjebany portal ?

Nie będziesz miał czego tam wrzucać, wiem coś o tym bo już robiłem podobne strony.

Nie lepiej coś w takim stylu ??

To jest ukryta treść, proszę

 

ps19:

Bo to jest Joomla, po prostu jest zmieniona templetka na inną.

Wystarczy wpisać http://www.respecthh.pl/administrator/ i już wiadomo że to Joomla.

 

Pozdrówki :)

 

Dzieki ziomek za informacje!

mam pytanko mógł byś mi zrobić coś takiego jak to co mi dałeś jak się na tym znasz? ;)

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Proponuje zrobić coś w stylu bloga... Wordpress chyba najlepiej jeśli ma być za darmo. Na internecie jest pełno theme do tego, jeśli byś chciał mieć własny to znajdziesz gdzieś osobę która by Ci przerobiła jakiegoś thema.

Kocham mojegoWujka!!!

 

Masz Jakiś Problem Napisz Wyślij e-mail

 

Pomogłem ? Je**** PLUSA +

×
×
  • Dodaj nową pozycję...