Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Co Zrobic Zeby Nie Kickało Po Nowej Aktualizacji


mamut159

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"ktury","puźniej","programiw","grama","muj" poprawa ortografie to dam +

@Edit widze, ze neo sie bawia w - ale mi to zwisa.

Kolekcjonuje + :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cokolwiek mi dasz dzięki za poświęceni mi czasu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Chłopie, czasem warto posłuchać innych i poprawić tą ortografie.

Kolekcjonuje + :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cokolwiek mi dasz dzięki za poświęceni mi czasu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

No niby prawda ze ważne żeby działało ale o wiele milej się czyta jeśli nie ma błędów typu "ktury" "muj" i innych,nieprawda? A co do tematu to było a pozatym nie działa bynajmniej u mn. ;D

Opublikowano

O wy huje czy ort ma do żeczy?

 

To mnie powaliło co do locka to dawno było i jeszcze dawniej pozatym te hacki o które nam chodzi dalej nie pykają. Typu mobberhack etc.

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

zamiast mobber hacka możesz używać MobToYou tak samo działa jak pelerynka i nie jest zablokoway na PL multi hacki owszem. albo możecie właczyć mobber hacka przy wlączaniu easymetin2 o 7:00 i 16:00 jak tak robie i normalnie ma mobber hacka andrzej ma obejscie do PL ale nie podzieli sie pieniądze ponad wszystko

Opublikowano

Tak widać RZe dziecko ale czyja to wina RZe nie czyta ksiąRZek i siedzi tylko pSZy metinie ?

Masz Ó mnie plÓsa

97fb15378ae0.jpg

 

Pomogłem ? Zamiast klikać mi na plus lepiej kliknij na ten link http://www.pajacyk.pl i pomóż innym tak jak ja pomogłem tobie ;)

 

Moje tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/316943-tut-blokada-hs-w-windows-7-bez-firewalla/ - Blokowanie HS na Windows 7 bez instalacji firewall'a

Opublikowano

używaj słownika

 

nie ma czegoś takiego jak 100% na nie kickanie !

zawsze może cie kicknać z serwa np siedzisz w czwartek miedzy 09:00 a 12:00 jest konserwacja

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Automatycznie wiadomość systemu.

 

Temat został zarchiwizowany.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...