Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,

Dzis postanowilem napisac tutka o tym ja zmienic wizualnie Windowsa XP w Windowsa 7 choc nie jest to tylko wizualna zmiana ;) ( dodane sa funkcje niektore z 7 ;) ) (polecam zrobic punkt przywracania systemu przed instalacja gdyby cos bylo nie tak , ja nie mialem problemow z instalacja oraz uzywaniem )

Przejdzmy do rzeczy

1. Pobieramy Seven Transformation Pack stąd

To jest ukryta treść, proszę

Skanu nie daje bo plik na softopedii + 35 MB wagi ;/

2. Wypakowujemy pliki z archiwum ( to chyba juz umiecie zrobic ... )

3. Przechodzimy do instalacji klikamy ten plik ktory wypakowalismy

ikona1.jpg

4. Powinno wyskoczyc nam takie okienko

obrazek1x.jpg

5. Akceptujemy regulamin i klikamy Next

obrazek2eu.jpg

6. Klikamy Next az zacznie sie instalowac

7. Instalacja moze potrwac do 10 minut potem restartujemy komputer i cieszymy sie wygladem Win 7 majac dalej Win XP. A oto wynik naszego "eksperymentu" w Moj komputer macie znaczki ikon z Win 7

catsuo.jpg

mamy takie rzeczy jak menu start jak w win 7 , zegarek , wskaznik uzycia procka i ramu kalendarz i pokaz slajdow na pulpicie

Jezeli wystąpiłyby jakies problemy lub niejasnoci to prosze pisac pomoge, mi dziala to w 100% ;)

Tutek 100% By Me zakaz kopiowania na inne fora jezeli sie podoba to prosilbym o podpiecie i skromnego + ;)

Opublikowano

Badziewie, które zamula komputer.

Tutaj jest o wiele lepszy sposób, który w żaden sposób nie będzie nam zamulał komputera, jeżeli chociaż trochę się znasz na komputerach i będziesz wiedział co robić, to tutaj jest link:

http://www.askvg.com/transform-windows-xp-into-windows-7-without-using-customization-pack/

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

ja mam strasznie slabego kompa a nic mi niemuli a mam wlaczonego steama metka PL gg i inny shit mam 768 mb ramu i procka pentium 4 1.6 GhZ bodajze i nie ma roznicy pomiedzy tym a zwyklym XP

@UP jeszcze jedno ten co Ty dales jest bardziej do Visty podobny niz do 7 bo mam w domu kompa z orginalna 7 ultimate ;)

Opublikowano

Lepiej wychodzi zainstalowac winde 7 lecz zoptymalizowac go w 100 % i bedzie zarl mniej zasobow. A poradnik widac ze sie starales.

32325.png9244.gif

17229.gif38649.jpg

15039.gif12994o.gif

 

Brak Polskich Znakow | Nie Hate'uj | Szanuj | Przestrzegaj

Mozesz Dac +

Opublikowano

Takie auto-customizery nie robią nic dobrego. Spróbuj potem wrócić do poprzedniego stanu.

Takie programy podmieniają systemowe dll'ki a przy deinstalacji je zostawiają. I różnicę na prawdę da się odczuć, choćby przy uruchomieniu wielu programów czy gier.

Jeśli nie chcesz zmulać systemu to użyj programów typu TrueTransparency czy UxTheme patcher.

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

Kiedyś się w to bawiłem, ale zżerało mi to prawie cały RAM, więc ch*j z tym <_<

To taki syf, który zamula kompa. Lepiej już normalnego Win7 wgrać :P

1328997611-U170772.png

Opublikowano

Instalowałem raz coś takiego... Ale Visty chyba. Jak to usunąłem, to system nadawał się tylko do reinstalla. Nie polecam. Ale za trud dam ci tego +.

Legenda
Opublikowano

Osobiście nie polecam tego typu modyfikacji bo zamulają i psują komputer.

Lepiej zainstalować piracką siódemkę niż takie coś.

Opublikowano

@UP

 

Jasne, piracka siódemka, jak nie ma się kasy to się korzysta z XP. <_<

 

@Top

 

Syfiaste bo zamula kompa, ale ładnie opisane ;D

1358809676-U384748.png

Opublikowano
Jasne, piracka siódemka, jak nie ma się kasy to się korzysta z XP.
XP też jest płatnym systemem, panie zajebisty.

Innym razem.

Opublikowano

Jak najbardziej nikomu nie polecam tego ściągać.

Bardzo stopuje pracę komputera, no może nie od razu, ale po dwóch - trzech tygodniach są tego efekty.

Jeśli to zainstalujecie i zdecydujecie się to po jakimś czasie odinstalować, to komputer macie do sformatowania.

Lepiej kupić normalny Windows7.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Bo to się zaszczepia bardzo mocno w rejestrze systemu i trzeba bardzo dużo się natrudzić żeby odinstalować to całkowicie bez ryzyka reinstalowania systemu.

Więc polecam mój sposób, o wiele lepszy, tylko trzeba się trochę natrudzić.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...