Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przerwa Techniczna Serwera. Do Odwołania


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co się stało? ;/

 

Bo chcialem wieczorkiem wejsc w koncu, bo dzien zawalony caly a tu bach ;f

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Kokosz, powiedz trochę konkretniej. Jutro około 14 można się spodziewać serwa ?

8wjJf.jpg


by vPaN


 


      exMod Konsole •  exMMT Montażysta


 

Opublikowano

Ja myślę, iż po prostu kokosz sprawdza cały czas logi, a jeśli gracze grają to tych logów ciągle przybywa, więc myślę iż serwer włączy dopiero jak sprawdzi wszystkie logi :-)

Opublikowano

1. Musimy wyczyścić serwer z duplikowanych itemów i forsy.

2. Musimy wyrzucić wszystkie osoby, które grały na cheatach.

3. Musimy zabezpieczyć serwer, niestety sporo bugów działa nadal.

Opublikowano

Można wiedzieć o której będzie serwer on ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@kokosz jakbyś mógł to naprawcie też komendy moderatora na różdżkę do cuboidów.

Nie wiem, na ile byłoby to możliwe, bo kazdy mółby zrobić byle kij i dać sobie cuboida.

Dobrym pomysłem byłaby "różdżka do cuboidów" za jakieś surowce [np x złota srebna] itp.

To tylko moja opinia.

 

@UP

Dedyk np. 50/100mb UL. powinien uciągnąć niezłą sumkę ludzi.

Opublikowano

Nie wiem, na ile byłoby to możliwe, bo kazdy mółby zrobić byle kij i dać sobie cuboida.

Dobrym pomysłem byłaby "różdżka do cuboidów" za jakieś surowce [np x złota srebna] itp.

To tylko moja opinia.

To nie jest żadna różdżka tylko zwykla siekiera drewniana.

Opublikowano

Podłączam się do pytania Pana Damomo

 

Jak możesz przybliż czas oczekiwania.

Tzn napisz około za 1-2 dni ? 4-5 miesięcy ?

Gracze się niecierpliwią bez tego pro serwera

常に正の値と思います!

Opublikowano

Wyłapcie wszystko co możliwe i zróbcie ten reset mapy... albo naprawcie mapę, bo to jest chore.. w powietrzu pełno wieżyczek z żwiru, ziemi itp. Pełno opuszczonych domów najlepiej zrobić samowolkę... tzn. 1x1 = 100 euro za cuboida... i każdy może budować się gdzie chce. wymiary max to np. 20x20 a nie tylko do wyboru 9x10 lub 20x20... bo jak wszedłem na serwer to masakra. radzę zrobić jeden z w/w pomysłów.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

ja też jestem za restartem mapy... bo to już ruina się powoli robi.... zrobić jakieś ogarnięte miasto, kto chce to niech w nim mieszka, kto nie chce to gdzieś poza, cuboidy tak jak w wyżej wymienionym pomyśle, nie byłoby takiego zamieszania

18706.png
Opublikowano

1. restart mapy oczywiście jest dobrym pomysłem lecz wielu graczy co już siedą na serwerze masę czasu będą ***** z powodu iż cała ich praca poszła na marne....

2. restar whitelisty

3. przy rejestracji whitelisty dodajcie trochę więcej pytań i być może część osób ze względu na to co napiszą w niej będziecie mogli z góry wyeliminować...

Opublikowano

Moj pomysł to taki

1. Zrobić reset mapy

2. Nie włączac serwera przez jakis czas az do zrobienia cuboida na miasto.

3. Wyznaczyc osoby do tworzenia miasta

4. Wyznaczyc w miescie dzialki i dawac je za pewna oplata

5. Grac spokoojnie majac normalne maisto

 

 

Albo za pomoca komend admina geoning moglby albo kokosz wyrownac miejsce pod miasto i zrobic zakaz budowania w miescie bez otrzymania dizalki.

 

 

Edit:

Kokosz i geoning nie musicie sprawdzac logow resetnijcie mape i kase a zajmijcie sie bugami.

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Opublikowano

ale ja sie niecierpliwie strasznie ciekawe kiedy wejdzie

 

Aha wiadomość

NIE DŁUGO BEDZIE MINECRAFT 1.3

Drakono, Arsetus, ShabiPl, Truptus to jedna osoba czyli Ja.

Opublikowano

Tak jak koedzy wyzej jestem za resem map ale niektorzy sa rozbudowani...

 

radze zrobic 2 miasto laczane mostem i poprostu tam zrobic taki system dzialek...

 

np cuboid 20x20 kostuje 5k to idziemy pod dzialke i tam bd znaczek, klikasz na niego klikasz zaplac i masz dzialke:)

jak mozna to zrobic to nawet fajnie

 

i zeby to 2 miasto bylo takie bardziej rowne bez zbednych gór...

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

Opublikowano

kokosz żyjesz? bo przydała się jakaś informacja na temat serwera

mam nadzieje że na weekend serwer będzie on

konto zastępcze...

zbanowali mi konto XAULIN na 2 tyg. do czasu zdjęcia bana będę korzystać z tego konta

Opublikowano

Witam. Napiszę Wam luke w systemie logowania.

Działa ten plugin tak ,że uniemożliwia nam poruszanie się oraz pisanie...

Ok ,ale aby się zalogować muszą być aktywne komendy i to właśnie tu jest ta luka...

Można spokojnie wejść na konto moderatora bez logowania się zbanować dowolną ilość osób i w sumie wszystko na co pozwalają komendy.

Nie wiem czy o tym wiecie.

Informacja dla administracji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...