Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Tego Jeszcze Nie Było (Chociaż Może Było ^^)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Spatchowałem warrocka wszystko pięknie włączam go super hs załadowany włącza się czarny ekran jak zwykle a po nim powinno pokazać się okienko ładowania. Powinno. Ale wtedy wr się wyłącza. Czy ktoś może mi pomóc nie wiem co robić :/. Czarny ekran jest sekundę i wywala do pulpitu wr'a. Patch windowsa może mieć coś do rzeczy?Bo mi się włączył windows update . Jakby co mam viste (tak wiem że jest do d*py nie musicie mówić ;) ).

 

1# Edit: Robię reinstala może pomoże :P

2#: Jak zadziała to dam znać na razie się ściąga ;)

 

 

@matiz121: Ale cała gra jest po niemiecku zamiast po angielsku?

Edytowane przez obiwan47

ZBIERAM

deleteqy.png

Pasjonat
Opublikowano

Dlaczego jak włacze niemiecka wersje, ktora działa jako jedyna

wyskakuje mi ze mam złe hasło?

 

Ktoś ma taki sam problem i go rozwiązał?

Łam zasady.

 

ca6e13cfa8ed.gif

Opublikowano

Bo na niemieckiej wersji niema niektórych znaków angielskich i są takie powyginane i są podobno litery poprzestawiane niektóre.

Zadowolony z bycia człowiekiem?

-Gdzie złożyć zażalenie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...