Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie jakiego netbooka sobie wybrać. Chciałbym się dowiedzieć jakie gry by na nim poszły i czy chodził by mi Minecraft. Proszę podawać korzystne oferty lub jakie by były dobre takiego do 1 tys.

 

 

@Down Czekam na rozsądne odpowiedzi :angry:

cudo.png
Opublikowano

Na minecrafta to kup sobie gameboya

Nie podam ci konkretu, ale

 

Ram - 1gb

Karta - Jakis stary gforce moze?

Procek - Walnij sobie Atoma albo athlona

Zasilacz - to juz zalezy od twojej "mobilności"

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

<Facepalm> Netbooki nie mialy sluzyc glownie do grania... Tylko wlasnie do mobilnosci dla ludzi... czyli praca przy dokumentach biurowych , programowanie , korzystanie z internetu... komunikowanie sie z innymi... i jeszce kilka powodow...

jqeuR.png

Opublikowano

do gier kupi od ok 2500 zł w miare, od 4000 to już porządny sprzęt na którym długo pograsz

za 1000 co najwyżej mini laptopik na Atomie ale w pasjansa pograsz, od 1500 metina odpalisza ale czy dasz rade grać nie jestem pewien

 

dla notebooków/laptopów wymagania gier trzeba spełnić nie minimalne ale raczej średnie a dla tych lepszych graficznie lepiej jest spełniać wymagania maksymalne

 

@UP noteboki tak samo jak komputery stacjonarne też majką swoją klase dla graczy , to że twój jej nie spełnia ( na tym pewnie opierasz swoją opinie że nie ma takich w ogóle ) nie znaczy ze takie nie istnieją, rozsądnym wydaje się też stwierdzenie że pomyliłeś notebook z laptopem ( obecnie obie nazwy znaczą praktycznie to samo )

 

notebook - bardziej efektywny i rozbudowany o dodatkowe peryferia, wymienne karty graficzne itp , parametrami zbliżony do komputera stacjonarnego

laptop - mały i lekki , jak to sama nazwa wskazuje do położenia na kolanach i łatwy w transporcie , czasem pozbawiony dodatków ( CD, DVD )

palmtop - to już osobna grupa wyróżniająca się małym ekranem śerdnio do 12 cali , choć powoli zaczyna dorównywać parametrami swoim braciom

 

do tego można dodać jeszcze tablety ( nie mylić z tabletem graficznym bo to inne urządzenie peryferyjne ) które produkuje sie we wszystkich typach od notebooków po laptopy.

w klasie notebooków tablety mają zamykany i obracany o 180 stopni ekran po otwarciu , albo używany jak w normalnym laptopie z możliwością obrotu o 360 stopni , dodatkowo może posiadać ekran dotykowy ale nie koniecznie

w klasie laptopów zaś ekran służy za klawiature i jest dotykowy, obudowa wraz z matrycą tworzą jednolitą nie otwieraną obudowe

do tabletów są specjalne wersje windows XP ( dodatek na płycie instalacyjnej ) , aktualnie VISTA i W7 mają tą obsługe już wbudowaną w system

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@ UP

 

Witam mam pytanie jakiego netbooka sobie wybrać. Chciałbym się dowiedzieć jakie gry by na nim poszły i czy chodził by mi Minecraft.

 

Jestes ŚLEPY bo nie widzisz ,ze on pyta o NETBOOKA! A ty piszesz o notebookach... wiec sie ogarnij chlopczyku.. Specjalnie ci to pogrubilem i powiekszylem . Moze zauwazysz ?

 

Moj notebook obsluzy wszystkie najnowsze gierki wiec nie mam zadnego problemu. Tyle, ze NOTEBOOK != NETBOOK w sensie parametrów -.- i wielkosci ekranu.

 

 

Poza tym netbook nie jest wlasnie do grania w najnowsze gry wiec nie pitol mi tutaj glupot w stylu:

noteboki tak samo jak komputery stacjonarne też majką swoją klase dla graczy , to że twój jej nie spełnia ( na tym pewnie opierasz swoją opinie że nie ma takich w ogóle ) nie znaczy ze takie nie istnieją, rozsądnym wydaje się też stwierdzenie że pomyliłeś notebook z laptopem ( obecnie obie nazwy znaczą praktycznie to samo )

 

Ta jasne Netbook do 1 tysiaca zlotych ;). Wez sie puknij w glowke i nastepnym razem wysil sie z czytaniem ze zrozumieniem a potem ewentualnie praw swoje kazania... Nigdy nie opieram opinii na swoich przedmiotach poniewaz znam sie na rynku komputerowym wiec wiem jak kupowac solidne i wypasione sprzety ;) na wiele lat.

 

Pomylilem notebook z laptopem ? Pokaz mi post gdzie wspomnialem o LAPTOPIE badz NOTEBOOKU... Napisalem slowo NETBOOK a to nie jest NOTEBOOK ani LAPTOP . Naucz sie czytac bo widze, ze bardzo kiepsko ci to idzie. Albo po prostu nie wchodz na komputer w stanie nietrzezwym bo takie odnioslem wrazenie czytajac twoje niezbyt madre wypociny w tym temacie. Nawet nie sa na temat .

 

 

 

@ TOPIC

 

To zalezy jakie parametry ma miec ten Twoj netbook za 1tys zlotych. W najnowsze gierki nei pograsz od razu Ci to mowie. Pograsz w takie gierki od 2000roku do 2007/2008 ? Przy czym gierki od 2007-2008 moga chodzic na min .detals . Jesli bedzie mial grafike GMA ( Graphic Media Accelerator ) od Intela to drastycznie zmniejszy sie ilosc gierek obslugiwanych bo czytalem o problemach graczy z INTEL GMA. Jak chcesz by obslugiwal nieco w miare fajne gierki to szukaj netbooka z grafika NVIDIA ION.

jqeuR.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...