Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jestem Począdkujący Prosze O Pare Rad


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ca ściągnie mi się za 20 min. i mam parę pytań:

1 czy ta podstawowa broń jest dobra i czy opłaca się ją modyfikować

2 czy opłaca się kupić jakąś broń i ją zmodyfikować

3 można mieć 2 karabiny naraz?

4 co kupić na początku/czy zbierać na wyższe lvle?

5 można zakupić te bonusowe pieniądze paysafecardem?

6 czy jest to opłacalne?

na jakie serwy wejść

za odpowiedzi odwdzięczę się + i prosze o jakieś rady dla nooba :D obeznany z fpsami jestem 1 gra którą przeszłem to cod2 pokonywałem dorosłych... a nie jakiś kangurek kao czy coś takiego

nowe acc strielock275!!!

Opublikowano

1. Gówno

2. Oczywiście.

3. Możesz mieć nawet 4.Wystarczy posiadać plecak 3 slotowy

4. Ja tam aktualnie polecam zbierać kasę na wyższe lvl .Wyższy lvl lepszy sprzęt

5. Oczywiście.Można

6. Moim zdaniem topienie kasy w NX to fail.Ale sam sobie nie raz wydam na jakąś fajną broń itd

7. Najlepiej wejść na serwer Platinum.Ponieważ masz tam o 30% większy Epx i Gp .

Ale aby tam wejść musisz posiadać odpowiednią rangę .

A mianowicie Copper.

Uzyskasz ją po zakupie NX

9368_gold.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...