Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nexon jest firmą koreańską z Korei południowej (tej lepiej usytułowanej

:)), tworząca gry FPS i MMORPG. Główna siedziba firmy znajduje się w Seulu. Jest kilka podfirm nexona:

 

*Nexon Europe

*Nexon Japan

*Nexon America

*Nexon Korea

Gry wydane przez Nexona

 

NEXON Japan

 

*Elancia

*Dark Ages

*Asgard

*Maple Story

*Tales Weaver

*Mabinogi

*GrandChase

*Dancing Paradise

*Lunia

*Counter Strike Online (btw.wiedzieliście o tym? :D)

*Arad Sensou

*Tenchi Tairan

 

NEXON Korea(rodzimy kraj, więc najwięcej gier. Większośc do MMORPG, mało udane).

 

*9Dragons

*Asgard

*Baram

*Big Shot

*BnB

*Chronicles of Lunia

*Crazyracing Kartrider

*Elancia

*KickOFF

*Legend of Darkness

*Lunia

*Mabinogi

*MapleStory Korea

*Nanaimo

*Q-Play –

*TalesWeaver

*War Rock (o0)

*ZerA: Imperan Intrigue

*Elsword

NEXON Europe (Teraz coś o nas, Europejczykach ;D)

 

Maple Story Europe

Combat Arms (...<3)

Mobinogi

 

O NX

NX, albo inaczej Nexon Cash, po raz pierwszy pojawił się w grze w koreańskiej wersji Mapple Story. NX można ładowac SMS-em, rozmową telefoniczną, kartami płatniczymi i przelewami.

Opublikowano

co do CS online, tak wiedziałem.

nx można także ładować tzw. naxon game card (Global(American) Maple Story oraz Mabinogi jak się nie bylę )

Opublikowano

co do CS online, tak wiedziałem.

nx można także ładować tzw. naxon game card (Global(American) Maple Story oraz Mabinogi jak się nie bylę )

 

 

Waluta dośc uniwersalna.

 

Ja się zdziwiłem z tym Warrockiem i CS.

Opublikowano

Ale ten nasz cs jest ich??? Czy to jakaś inna odmiana bo to NEXON JAPAN??

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Przyda sie Ale i tak najlpesze Gry TO :

Maple Story Eu i Combat Arms Eu

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

CS od NEXON'a??? OMG tego nie wiedziałem. Nie dziwie się czemu WR Korean jest taki fajny :DDD

xxlechuxx1.png
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Combat Arms] Kilka słów o firmie Nexon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...