Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss]Niespodzianka Specjalnie Dla Mnie^^ Xd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.. To znowuu ja wasz kochany MowMiJakChcesz!! xD Dobra do rzeczy.. Expiłem na metin5 2 noobków;d I zobaczcie jaka niespodzianka z metina;P

post-222658-0-78516600-1297189842_thumb.jpg

post-222658-0-20824800-1297189897_thumb.jpg

post-222658-0-18277400-1297189939_thumb.jpg

 

 

Aaajj więc PS: Jak wiecie lub nie wiecie expie Graczy na Metin5 Wymagany minumum 64lvl mam 94lvl. Pisać do ZeroXeMox Kosz:Free;d Oczywiście a jak.. Za free;d

Aaaa i jeszcze jedno PS! Wale tak mało poniewaz to eq PVP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-222658-0-05739700-1297189948_thumb.jpg

2n87xgl.jpg

: )

Opublikowano

Nierozumiem co takiego wyleciało?

 

@Edit jeżeli chodzi o bossa to nic wielkiego. W eq-u musiałeś mieć coś na spowolnienie i wtedy się zrespił ;)

Opublikowano

Heh, double post ale co tam.

Nie widzę nic nadzwyczajnego, boss?

Jarasz się nim? ;> nigdy go pewnie nie widziałeś

On respi się z metka 85 90 gdy masz założone eq na spowolnienie.

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Nic dziwnego jak koledzy wyżej wspominali respi się przy metkach 85 90 dosyć często przy 90

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Heh, double post ale co tam.

Nie widzę nic nadzwyczajnego, boss?

Jarasz się nim? ;> nigdy go pewnie nie widziałeś

On respi się z metka 85 90 gdy masz założone eq na spowolnienie.

Ty jesteś double post przeczytaj regulamin.

 

Ktoś miał nawet 1% na spowolnienie już może się zrespić wystarczy tu-young :)

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...