Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wchodzenie Na Debet Na Koncie Telefonicznym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , da się wejść na debet w jakiejś sieci np. plus ?

Że np. na koncie mam 10zł i dzwonie na numer z darkorbit i za minute mi berze mi 7,38zł

Opublikowano

co za dziecko , która sieć była by aż tak głupia płacić rachunki za ciebie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ja kilka lat temu na karcie w heyah zrobiłem coś koło złotówki poniżej zera. Bawiłem się wapem. Potem go wyłączyłem. Sprawdzam stan konta. A tam minusowa kwota. Potem zmieniłem sieć.

b_560_95_1.png

b_560x95.png

Opublikowano

było kiedyś cos takiego , nawysylac drogich sms ( donate) wejsc w dziure zasiegowa , wtedy (mozliwe) ze wszystkie dojda i bedziesz na -. ;) Potem juz tylko karte do smieci B)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Mój kolega miał tak na wap siedział koło godziny i z 25zł zrobiło się -10zł , ale i tak mu dochodziło że po jakiejś godzince miał 5zł

Opublikowano

nie pisałem że nie można to ominąć, każda sieć ma błędy w sieciach dla kart perpaid , jak je znajdziesz to będzie działać ale po aktualizacjach większości oprogramowań do obsługi obecnie praktycznie nie jest to dostępne w żadnej by takie ograniczenia usunąć.

 

jeśli miało się na minus konto doładowanie zlikwiduje ujemny stan konta ale pozostała kwota będzie niższa o kwotę ujemną

jak by nie było i tak zapłacisz doładowaniem następnym razem

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

 

 

jeśli miało się na minus konto doładowanie zlikwiduje ujemny stan konta ale pozostała kwota będzie niższa o kwotę ujemną

jak by nie było i tak zapłacisz doładowaniem następnym razem

 

 

To jest wiadome , ale wydaje mi się że mu chodzi o jednorazowe nabicie duzo na --

 

Kiedyś była taka możliwość , teraz tak jak pisze kolega może już jej nie być

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

kiedyś tak , do czasu jak znaleziono błąd w systemie.

i wyobraź sobie wszyscy co użyli tego błędu nadal za niego płacą albo są obciążeni kosztami ( mowa o abonamentach typu mix i podobne w różnych sieciach gdzie trzeba płacić rachunek przez jakiś okres ) można było sobie nabić niebotyczne sumy na takie konta a potem odsprzedać to co uzyskałeś z zyskiem nawet , dużo przykładów na allego. ceny niby niższe niż normalnie ale tacy kanciarze zyskują na bonusach które może mieć każdy kupujący u nich, tylko nie każdemu chce się przeliczyć zysku ile by osiągną kupując samemu a nie od pośrednika

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...