Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Kanał Jest Pełny.Nie Sprawi Już Problemu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj tut pokaże ci jak zrobić aby komunikat : Kanał jest pełny proszę wybrać inny ! nie sprawiał problemów ? To jest bardzo ale to bardzo proste ! Wypakowuwujemy pliki locale_pl (NIE DAJE LINKA DO TUTA!) następne szukampy pliku locale game. Otwieramy go notatnikiem naciskamy Ctrl+F (aby wyszukać) i wpisujemy Ten kanał jest oełny prosze wybrać inny (lub wpisujecie jak wam pisze gdy kanał jest pełny !) Mamy cały text Za etskstem jest kropka a po kropce coś w podobie tego : LOGIN_INFORMATION.... i tak dalej. Usuwamy to i i zapisujemy. Pakujemy pliki podmieniamy i gotowe ! ^^ Proszę o + lecz nieprzyda się wam pewnie poniewarz jest to w kamer modzie ! Działa to u mnie i u moich kolegów jeżeli niezadziała to przepraszam ! Jerzeli zaraz polecą się - to znaczy że są to jakieś dzieci neo

Chaotycznie napisane, proste, bezsensowne

<_<

za duża sygnatura

Opublikowano

Napisz sobie gdzieś w sygnie, że jesteś dyslektykiem ;) przynajmniej nie będą darli 'kapary' tak jak w tym temacie :)

@Top

Yhmm... trochę chaotycznie. Dodaj najlepiej w punktach - tak się najlepiej czyta. Jest wtedy przejrzyście :)

Ale dam Ci tego plusa :> co mi szkodzi?

Yo!

Opublikowano

Po co się szczypać z takim czymś skoro można :

a) Wejść w metka kiedy jest kanał full, wyłączyć neta by były ... i potem włączyć i wejść na ch normalnie mimo tego iż jest full

b)Używać kamer moda.

Ale i tak + for you

Kolekcjonuje + :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cokolwiek mi dasz dzięki za poświęceni mi czasu ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...