Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut Jak Odpalić Więcej Niż 3 Easy Metin2


czy to działa xd ?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. nie wiem czy to dzia?a

    • tak
      1
    • no
      2
    • nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić jak odpalić nieskończoną ilość easy metin2

więc tak

1 otwieramy folder easy metin i szukamy folderu cfg i w tym folderze pliku web , otwieramy go i włączamy plik javascripts i szukamy pliku launcher i go otwieramy w notatniku

bardziej zrozumiale : easymetin2-cfg-web-javascripts-launcher xD

i szukamy linijki

 

 

canStartNewGame: function(){

return External.GetStartedGamesCount() < this.maxClientNumber;

},

warnAboutMaxClientNumber: function(){

External.ShowAlert("You can only launch 3 game client!");

 

i edytujemy ją tak :

 

canStartNewGame: function(){

return External.GetStartedGamesCount() < this.maxClientNumber;

},

warnAboutMaxClientNumber: function(){

External.ShowAlert("You can only launch 999 game client!");

 

teraz szukamy tego :

 

 

var MultiLauncher = {

maxClientNumber: 3,

container: null,

container:null,

clients: [],

generateIndex: function(){

var i = 0;

while(1){

if (this.find(i) == -1) {

return i;

}

i++;

 

 

i zmieniamy tak

 

var MultiLauncher = {

maxClientNumber: 999,

container: null,

container:null,

clients: [],

generateIndex: function(){

var i = 0;

while(1){

if (this.find(i) == -1) {

return i;

}

i++;

 

Uprzedzam że to nie było testowane bo mi easy metin2 nie działa :P

zbieram + i -

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie działa to, gdyż zmienia to tylko wizualnie "Trójke" na liczbę która podamy sami.

Więc do zamknięcia ;)

sygnaturana.jpg

<a href="http://www.glitter-graphics.com" style="text-decoration: none"><font color=#ff0000>G</font><font color=#eb3a13>i</font><font color=#d77127>e</font><font color=#c4a23a>e</font><font color=#b0cb4e>R</font><font color=#9ce962>U</font><font color=#89fa75>B</font><font color=#75fe89>a</font><font color=#62f59c>e</font><font color=#4edfb0>S</font><font color=#3abcc4>O</font><font color=#2790d7>e</font><font color=#135ceb>N</font></a>

Opublikowano

Zanim zrobisz temat wy testuj sposób najpierw.

+ na zachętę.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...