Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Mt2Le-Czy Wiezysz Ze Kiedykolwiek Powstanie?


Mt2Le Powstanie?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mt2Le Powstanie?

    • Tak
      16
    • Nie
      11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Helllo.

 

 

Zalozylem temat,poniewaz dlugo nic nie dzieje sie w tej sprawie.

 

Jak myslicie,czy to byla tylko bujda?

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Myślę że tak ;) są to również pieniądze dla nich ;D kto by nie skorzystał ? mam tylko nadzieję że się pospieszą i do Marca beta wersje wrzucą :)

 

Mam nadzieję że Crafty się wypowie ;)

narutov2b.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Zbieram PLUSY !

Opublikowano

Bot powstanie a to że piszą go wolnych chwilach to dlatego tyle trwa może ty coś spróbuj napisać nawet jakiegoś multihacka na początek i zobaczysz że tego tak szybko nie zrobisz

reymysterio-sygnatura-psdcopy.png
Opublikowano

Moim zdaniem nie ma co dyskutować czy powstanie czy nie powstanie bo przecież i tak to wszystkich od nich zależy.Nie osądzam czy to bujda czy nie.Jeśli jednak mają zamiar robić bota to niech się postarają ... Podobno chcą na tym zarabiać , ale powiedzmy sobie szczerze jaki zwykły użytkownik kupi bota za 28zł gdy za taką samą sumę ma 1kkk ?To jest pozbawione sensu.Może kilku się znajdzie nie zaprzeczam ale tak czy siak nie będzie ich wielu.

Takie jest moje zdanie

Pozdrawiam

pIOuQ29.png

Opublikowano

MT2LE Raczej Powstanie Ale Nie Ma Sie Co Dziwic ze jeszcze nie ma tworzenie takiego cheata trwa bardzo długo

logoooooooo.gif

Opublikowano

Moim zdaniem nie potrzebnie zawracał nam tyłek Graffek czy jak on ma tam (niewazne).

Ten hack nigdy nie bedzie istniał i nie powstanie . Tyle co mam do powiedzenia , było to tylko oszustwo nic wiecej .

Koniec tematu .

Masz coś do mnie ? To powiec mi to prosto w twarz Śmieciu . !

Opublikowano

Jeśli będzie to niech będzie chociaż za darmo xD

Nic cie to nie kosztuje więc jebni* porządnego minusa ---

PANDORAMT2-ROZEKzabujca 99lv klasa:ninja Królestwo:niebiescy, Lv wciąż rośnie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...