Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie Mody Chcieli Byście Się Nauczyć Robić ?


Gość Lenart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, powiedzcie mi jakie mody chcieli byście się nauczyć robić ?

prawie nie ma żadnych ograniczeń

odpada tylko :

edycja HEX, Oraz kombinowanie z modelami 3D. (zamiany, przeróbki itp.)

 

Pisać i być może jutro/ we wtorek pojawi się tutek.

 

Pozdrawiam Lenart.

Opublikowano
odpada tylko :

edycja HEX, Oraz kombinowanie z modelami 3D. (zamiany, przeróbki itp.)

L2L

Opublikowano

Ja bym chciał zmianę celownika lub podwójny zoom w zwykłej broni i sajperce jak zrobisz taki tyt to dostaniesz limit + i limit 5 bede limity robić 3 dni !!

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano (edytowane)

Zoom nie da rady.

inny celownik ? chodzi Ci o inny Scope czy Crosshair ?

 

 

btw.

sram na reputacje, robię to dla własnej satysfakcji.

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

chodzi mi o to że jak masz l96a1 to żeby nie naciskając ppm mieć celownik taki jak w m4a1 i żeby tam gdzie nacelujesz tam poleci czyli coś takiego jak no scorpe czy jakoś tak

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano (edytowane)

to chodzi mi o celownik żeby nie żucało snipki bez celownkika. ,

 

a przetłumaczysz to na moje ?

 

 

 

@offtop

kto się pierwszy zgłosi po no reload do jakiejś broni, zrobię go w ciągu max 1h ;)

tylko 1 osoba

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

jachce no reload do m416 i do rpk jesli bedziesz robil to no reload to napisz

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano (edytowane)

@up

HEX ... Za dużo czasu muszę zmarnować do tego ...

 

@2x UP

przypomnij mi na gg jakoś tak po 10 rano. (sygna)

 

 

Dobra, pisać jakie tutki chcecie.

 

 

NoReload do M16A3 dodany do poddziału Modyfikacje.

 

 

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

Siema, powiedzcie mi jakie mody chcieli byście się nauczyć robić ?

prawie nie ma żadnych ograniczeń

odpada tylko :

edycja HEX, Oraz kombinowanie z modelami 3D. (zamiany, przeróbki itp.)

 

Pisać i być może jutro/ we wtorek pojawi się tutek.

 

Pozdrawiam Lenart.

 

Może lepiej bys powiedział do czego możesz zrobić tutorial.... I tak po polsku... np. nie modyfing tylko zmiana wyglądu broni :)

bluesygnatura.png

Signature by _Koniu

wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

1.ja to bym chcial zebys zmodyfikowal zwykle mk.48 w minigana i zebys dodal w niej ammo

2.wez zamiast malego granata podstaw ten mocny albo frag pack (jak sie da)

3.z m16a3 zrub cos ciekawego

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko, popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę

 

d(-_-)b

http://i39.tinypic.com/j64nec.jpg

Opublikowano

ammo nie dodam

i tak będzie tylko 1 granat

no reload nie wystarcza ?

 

ok

 

EOT

Opublikowano

@up

HEX ... Za dużo czasu muszę zmarnować do tego ...

 

@2x UP

przypomnij mi na gg jakoś tak po 10 rano. (sygna)

 

 

Dobra, pisać jakie tutki chcecie.

 

 

NoReload do M16A3 dodany do poddziału Modyfikacje.

 

 

 

Ta HEX... Wyciąganie adres + C++ i masz No Spread, No Recoil

Opublikowano

jak wyciągniesz adres oraz zrobisz coś związanego z C++ przy moddingu to jesteś koxem...

 

 

Modding =/= Hacking

Opublikowano

tak samo jak i hacki...

też są zakazane i tak samo łatwo można dostać bana.

Opublikowano

Właśnie CA nie jest grą gdzie można hackować, nie dlatego że ogólnie w każdej takiej grze hacki są zakazane, tylko dlatego że można dostać łatwo bana co innego WarRock tam można hackować ile się da ^^

W CA się nie opłaca nabijesz duży lvl i cie zbanują nie polecam mam 3 konta zbanowane dlatego teraz gram bez hackow i dobrze mi idzie.

76561198090890807.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...