Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kilka Sposobow Na Zarabianie(Priv Serv)


Vuko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W dzisiejszym nikomu niepotrzebnym tucie przedstawie jak zarobic na privach typu DragonMt2 PandoraMt2 EliteMt2 ItP...

A wiec przejdzmy do rzeczy...:

1.Sposob polega na wykorzystania tego oto Hacka (Link nizej w spoilerze ;D)

Kiedy zrobimy wszystko jak nalezy i kiedy juz bedziemy mogli bic na rynku to szukamy kogos kto wlasnie wbija skile na P i ma range na ---

Wtedy zaczynamy machac w niego ile mozemy az nie wypchniemy go z Protection Zone a wtedy to juz tylko go zabijamy i mamy nadzieje ze cos z niego poleci ;P

2.Ten sposob polega na wykorzystaniu Moda (dokladniej funkcja auto oddawania expa ) (Link do downloadu ponizej ;D)

Tworzymy nowa postac ,wojownik Body,wszystkie pkt w aure,lekko bonujemy eq (najlepiej na PZ i cos do PZ)

kiedy mamy juz gotowe eq i postac ustawiamy w modzie funkcje oddawania expa(Exp ma byc oddawany przy 1-10% inaczej bot nie nadazy z oddawaniem) teraz idziemy na najlepszy spot Zaprzysiezonych w danym krolestwie (w przypadku chunjo miejsce respowiska Jin-Hee w m1 przy terenach gildi) Teraz zostaje tylko tluc spoty a sztabki leca wysmienice ;) przynajmiej mi .... zarobilem na tym od chu... i ciut ciut ;) na 100 lvl zrobilem za to cale eq smoka + 6/7 bon :)

Mysle ze pomoglem (albo i nie xD)a tu linki do downloadu

Anty protection zone:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/277257-downloadatakowanie-na-rynku/page__p__1913799#entry1913799

 

Najnowszy mod KaMeR1337:

 

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

 

Co do uwagi Shreka (:P) na tych serwerach taka komenda nie dziala ;)

Dzieki za + ;*

Opublikowano

troche takie dziwne

bo mozna wpisac komende /pkmode 771

a innego razu moze sie zdazyc ze gm bedzie na /inv :P

dam ci tego + na zachete :)

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

ten drugi pomysł nawet fajny daję + za samo napisanie :P

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

A jaki to ma związek z tworzeniem serwerów ?

Regards

 

Tushi

 

//We are Anonymous. We are legion. We do not forget. We do not forgive. Expect us!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...