Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zrobić I Używać Drop Hacka Na Kamer Modzie.


sherer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!

Wczoraj zauważyłem 2 rzeczy:

1.Nowego moda kamera z DH.

2.Dawno nie dodałem filmu na yt.

Dzisiaj połączyłem te 2 rzeczy :P

Pewnie pamiętacie ten filmik, w którym pokazałem DH na EM, pół roku temu - miałem stresa i śmieszny głosik ^^:

http://www.youtube.com/watch?v=nz0313Vace4

Dobra, nie bd was zanudzał - macie filmik z DH, przez KamerMod:

http://www.youtube.com/watch?v=N3WX3HmYkGQ

 

 

Link do KM:

 

http://hotfile.com/dl/102008975/da158aa/Metin2mod_pl_05022011.exe.html

 

ZAKAZ REUPLADU - dajcie kamerowi zarobić!!!

Jak zablokować HS:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-megatut-blokowanie-hs/

 

Są inne, ale ten moim zdaniem najlepszy :P

 

ZBIERAM +, A NIE -!

Opublikowano

Mam pytanko. Bo jak ostatni raz zainstalowałem kamer moda (1-2 tygodnie temu) to kickało każdego, po 30sek. To jest jakiś nowy? I czy nie kickuje na nim?

Metin2.PL Arkantes, s11

 

Wojownik Body 75Lv Nick xxBoBxx

 

WarRock, International

 

46Lv, Gothicuss

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Mam pytanko. Bo jak ostatni raz zainstalowałem kamer moda (1-2 tygodnie temu) to kickało każdego, po 30sek. To jest jakiś nowy? I czy nie kickuje na nim?/quote]

 

Może dlatego ze nie masz zaktualizowanego metka ? xD Nie jestem pewny xD

Opublikowano
Mam pytanko. Bo jak ostatni raz zainstalowałem kamer moda (1-2 tygodnie temu) to kickało każdego, po 30sek. To jest jakiś nowy? I czy nie kickuje na nim?

 

Może dlatego ze nie masz zaktualizowanego metka ? :D Ale nie jestem pewny xD

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...