Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Herb+Banner ! Poleci Dużo Plusów ;D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Herb :

 

Rozmiar:200x200

Tematyka:Counter Strike

Kolorystyka: Kolorowa ;)

Kolory(Jasne/Ciemne): Ciemne

Kolor Napisu: Zeby był dopasowany do tła herbu

Inne: Herb ma być w postacji Tarczy ;)

Napis(jesli ma byc napisz): FirlejTeam

Animowana/Zwykla Praca: Zwykła

 

 

Banner :

 

Rozmiar:460x60

Tematyka:Counter Strike

Kolorystyka: Kolorowa z cs'a obrazki

Kolory(Jasne/Ciemne): Ciemne

Kolor Napisu: Róznie tak ja z herbem

Inne: Animacja obrazkowa ! kazdy tekst musi być w animacj odzielnie czyli na początku jest "Cs-FirlejTeam" po pewnym czasie pod spodem pojawia się napis "Najlepsza serwerownia przyszłośći" a potem znika all i pojawia się mówiący robert rureneika " Nie ma lipy !" :D Myśle ze zrozumiałe ;d

Napis(jesli ma byc napisz):Cs-FirlejTeam - Najlepsza serwerownia Przyszłości - Nie ma Lipy ;)

Animowana/Zwykla Praca: Animowana

 

Poleci za to tyle plusów ile masz postów na forum ;D

 

Zapraszam im szybcjej tym lepiej ;d

gtav2.png

Opublikowano

Proszę baner ^^

Herb wykonam jutro

 

bannerzk.gif

 

 

Wielkość taka jaką chciałeś^^

 

Chyba się zrozumieliśmy z tymi napisami ?? :P

 

Jeżeli napis ci się nie zmienia (nie wiem czemu na MPC tak jest ) to wejdź tutaj

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Inny hosting:

cb790a9691fd.gif

 

Opublikowano

OO własnie o takie cos mi chodziło ;) Tylko coś napisy sie nie zmieniają , spróbuj może dac na inny hosting ;)

 

Czekam jeszcze na Herb ;)

 

Narazie masz Pierwsze + ;) Jezeli ktoś może to mozna też dodawać swoje propozycje Bannerów i Herbów ;)

 

 

@edit

@up

 

Jezeli mozesz to porób jeszcze klika bannerków jak bedziesz miał wolny czas ;)

 

Każda praca zostanie zatwierdzona ;) i oplusikowana ;D

gtav2.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...