Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Easymetin2_Pl {Czy Da Sie Kozystać We DwóCh Na Jednym Koncie?}


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Przykład @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Będziesz mógł korzystać z kolegą...

Tylko musisz wykonać mała kombinację

 

1.Kolega włącza EasyMetin2.PL

-ustawia bota żeby expił {jak już ustawi nic więcej nie klika}

Wchodzi MENADŻER zadań i zakańcza proces <TODO>

 

2. Jak już zakończy proces to wtedy ty możesz działać ....

Tylko ty musisz wykonać tą samą kombinację !!!

 

3.Po zrobieniu tych czynności nie możecie przestawiać BOTA

ani go stopować ponieważ wtedy go wykryje i zakończy !!!

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Widziałem wiele już Tematów {czy da się grać we dwóch na jednym zakupionym koncie}

 

Wiec nie dawno zacząłem kombinację z M2 i doszyłem do końca jak grać nawet we trzch na jednym M2

 

Na górze macie przykład jak to zrobić {Dla KUMATYCH} a zaraz na dole zrobię bardziej rozwinięty..

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.Więc włączamy M2 ustawiamy sobie bota i zakańczamy proces <TODO>

2.Jak już zakończymy wtedy kolega może zacząć działać i powtarza tą sama czynność @@@

3.Teraz np; nasz ostatni kolega chce sobie ustawić bota na noc, wtedy robi dokładnie to samo

ale już nie musi zakańczać bota. Nr:1 kolega - nie Będzie mu logował automatycznie- Nr:2 to samo!!!

 

A koledze Nr:3 Będzie ponieważ ma włączone TODO.

 

Jeśli macie jakie kol wiek pytania odnośnie M2 - To pisać śmiało

 

Może małe wyjaśnienie odnośnie tego dokonania.

 

_______________________________________________

 

Jeśli zakończymy TODO to wtedy bot nie ma łączności z internetem

dlatego nie może skumać co jest grane!! xDD

 

Tak samo działa jeśli nie macie zakupionego bota a korzystacie z Czasu FREE

Możecie sobie odpalić bota o 17.00 --- Jesli wiecie że już nic nie będziecie robić

na kompie to możecie ustawić i wyłączyć TODO wtedy bot będzie działał cały czas

Bez ograniczeń..

 

Jest mały minus wtedy nie będzie auto logowania.

new_armor_promo.jpg
Opublikowano

Dzięki. Ale naprawdę można grać w parę osób na jednym bocie !!!

Można się złożyć na bota np we Trzech . :)

Nie dajmy im zarobić ! Może w końcu znów będzie za free.

new_armor_promo.jpg
Opublikowano

Sprawdziłem i możesz normalnie expić !!!

Włącz na jednym kompie bota i się zaloguj,

jak się już zalogujesz to weź sobie ustaw auto logowanie.

Potem jak już jesteś zalogowany to wejdź Menadżer zadań

i zakończ proces TODO...

Potem możesz wejść na drugiego kompa i expić dwoma postaciami

na jednym koncie lub korzystać z free czasy bez ograniczeń

<TODO jeśli zakończysz>

new_armor_promo.jpg
Opublikowano

@up co z tego że wyłączysz proces jak i tak o 18 przestanie działać

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

Tak ja @Up , godz 18 i off'a sie sam , nie ma różnicy czy wyłaczysz w procesach czy nie i tak sie wyłączy

Masz coś do mnie ? To powiec mi to prosto w twarz Śmieciu . !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...