Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Vm] Metin2.Pl - Zwierz Vs Umarły Rozpruwacz - Rekord


n3ver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Wyjdź.

 

 

@topic

Ładne DMG, myślę, że zszedł by poniżej 25sec. gdyby nie jeden błąd, który wypatrzyłem oraz gdyby były kd +5(zawsze to te 7% na potwory o.O).

Opublikowano

[quote name=Medrodester :)' timestamp='1297005866' post='2020910]

Boże, jaki jest sens w dodawaniu nie swoich filmów? Lepiej pochwal się jak Ty bijesz ripka a nie podniecacie się jakimś kolesiem...

Milcz ... niby po co jest ten dzial ? zeby pokazywac cudze filmiki zwiazane z metin2 ... badz swoje ;x

Opublikowano

Stary ile ty masz lat że się podniecasz ubiciem ripa ?

Stary ile Ty masz lat, że się podniecasz stalką na privku? :O

http://www.mpcforum.pl/topic/275602-ss-stal-dla-woja-pro-na-yitian2/page__p__1902299#entry1902299

Krytykujesz innych, a sam robisz podobnie... Ogar.

@Topic

Ładnie :) Zna ktoś tytuł tej pro elo zajebistej nuty?

Yo!

Opublikowano

@UP

Skoro nie grasz to po chuja komentujesz?

Może się JUŻ nie podniecasz, ale się podniecałeś więc milcz.

Opublikowano

@KochamBlondynki

 

No to wpadłeś ^^ A po za tym już tak nie kozacz. Co do Twojego tekstu że od podniety są dziewczyny to jestem przekonany że jej nie masz więc się nie wypowiadaj w ten sposób o nich. Troche szacunku dla Kobiet :D

Opublikowano

@KochamBlondynki

 

No to wpadłeś ^^ A po za tym już tak nie kozacz. Co do Twojego tekstu że od podniety są dziewczyny to jestem przekonany że jej nie masz więc się nie wypowiadaj w ten sposób o nich. Troche szacunku dla Kobiet :D

 

No i next gówno ;] na moim kącie są 2 logowanie z 2 ip pozdrowionka ;) 2 Użytkowników z niego korzysta ;x

 

A co do kobiet czytaj ze zrozumieniem bo jak widać nie rozumiesz ;x że niby kobieta cię podnieca to zero szacunku ? no to ładnie masz.

Opublikowano

Jeśli liczą się dla ciebie posty to pozdro ;x 161 postów i dużo ? zastanów się ;x

 

PS

 

Wnioskuje że dla ciebie posty to cale życie ;d

 

Edit :

Kończę tu pisanie bo już nudne się to zrobiło ;x

Opublikowano

no zwierz koks :Dd

szkoda ze sella eq. ciekawe czy zwroci mu sie kasa;p .

a tak apropo

 

@KochamBlondynki/ke . pisze sie koncie a nie kącie ;] .

 

i ogarni sie bo to nie dzial do spamu tylko oecnianiu filmu .

Sa dni kiedy widać to jak na dłoni ..... . Magik , Fokus , Rahim > Paktofonika :)

 

 

jebni + jak ci pomogłem . jak nie jebni minus . jezeli minusujesz/plusujesz bez mózgu lepiej odłącz kabel neo ;].

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli liczą się dla ciebie posty to pozdro ;x 161 postów i dużo ? zastanów się ;x

 

PS

 

Wnioskuje że dla ciebie posty to cale życie ;d

 

Edit :

Kończę tu pisanie bo już nudne się to zrobiło ;x

 

Metin sie dla Ciebie nie liczy , skoro tak to po co walisz ssa nastepnego z tiveri z wedka ? Dziewczyny Cie podniecaja ale chyba tylko szamanki z metina. A moze juz sie spuszczasz jak widzisz kolezanke w klasie.

Nie osmieszaj sie , ludzie mysla ze jak walna sobie fotke laski z internetu w profilu i fajny nick beda pro gosciami .

 

Pozdrawiam kolego. I co na wszystko sie wytlumaczysz ? . Druga osoba nie umi zrobic swojego konta bo przeciez mozna miec 2 z jednego ip jesli jest taka potrzeba .

 

:|

32325.png9244.gif

17229.gif38649.jpg

15039.gif12994o.gif

 

Brak Polskich Znakow | Nie Hate'uj | Szanuj | Przestrzegaj

Mozesz Dac +

Opublikowano

Metin sie dla Ciebie nie liczy , skoro tak to po co walisz ssa nastepnego z tiveri z wedka ? Dziewczyny Cie podniecaja ale chyba tylko szamanki z metina. A moze juz sie spuszczasz jak widzisz kolezanke w klasie.

Nie osmieszaj sie , ludzie mysla ze jak walna sobie fotke laski z internetu w profilu i fajny nick beda pro gosciami .

 

Pozdrawiam kolego. I co na wszystko sie wytlumaczysz ? . Druga osoba nie umi zrobic swojego konta bo przeciez mozna miec 2 z jednego ip jesli jest taka potrzeba .

 

:|

 

 

Cięta Riposta :) Spuszczać to się możesz ale ty na Chomiki :) to raz. Gówno wiesz miernoto :) Nie twoja sprawa co mam w Avku martw się o siebie a nie wpier.. się tam gdzie nie potrzeba. Po dwa gówno cię interesuje co wstawiam martw się o siebie co aż tak przydupiony jesteś że o siebie nie martwisz tylko o innych ? Heh nie ma to jak Być kozakiem w Necie cipą w świecie. Pisz na PW a nie tu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...