Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Jak Zrobić Broń +9 Na +0 Inna ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam taki mały problem, gdyż chcę zrobić np. żeby z FMS +9 można było zrobić inną broń np. Topór Diabła.

np. z bojowego na syriusza da sie zrobic, a to jak ? bo nie wiem.

ID FMS +9 - 299

ID Topór Diabła +9 - 450

 

Proszęo pomoc !!! dam + czy tam -

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

szukasz fms +9 w item Proto

przechodzisz aż do kolumny refined_vnum

tam wpisujesz ID itemka jaki ma powstać po ulepszeniu

 

obok jest kolumna refine_set

Tam wpisujesz np 888

Następnie przechodzisz do tabelki refine_proto i tam Tworzysz nowy wiersz o ID 888 (Jeśli taka istnieje to zmieniasz na taką jakiej nie ma oraz tę liczbę musisz również wpisać w item_proto w kolumnie refine_set tam gdzie wcześniej dałeś 888)

Gdy utworzyłeś już ten wierszz w refine_proto to ustawiasz tam jakie mają być ulepszacze, koszt ulepszenia, szansa na ulepszenie itd Powienieneś się połapać

 

Następnie zapisujesz dajesz reboot i powinno działać, ale pamiętaj, że jak nie bd działac u kowala to spróbuj u sury w dolinie

Opublikowano

zrobilem tak jak mowisz i chcialem bodziem ulepszać to się nie dało nie wiem czemu..

wszedłem w item proto wzialem 299 - czyli fms, przesunałem w bok pokazało mi refined_vnum tam napisałem 450

obok jest refine_set tam wpisałem 998 zapisalem i wyszedlem

pozniej wszedlem w refine_proto tam dodałem ID 998 napisałem ile ma kosztowac ulepszenie i zamknalem, zatrzymalem serwer ./stop

napisalem reboot uruchomilem od nowa i nie dziala to.. wie ktos dlaczego?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...