Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Pliki Serwerowe ! Zobacz Czy To Mozliwe ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemkaaaaaaa !

szukam plików serwerowych ,szybkich ,pod serwer no-hamachi ..

i co powiedzie o plikach serwerowych arymanika ? szybkie są ? a co to jest te apache itp ? czy to spowolni mój serwer?

i ile osób zagra na takim sprzecie ? ;

procek ; 6x 2.80

ram na serwer ; 8gb

internet ; neostrada 20mb

i chodzilby 24h to ile za prad

Opublikowano

Hmm ^^

 

Arymana nie używałem, ale polecam pliki Raina :)

 

Osób sporo minimum to 150 :) (czyli może być dużo więcej )

download masz 20Mb ale jaki Upload ?? :)

 

 

jak 24h to zależy ile ci komp bierze :)

 

Ale nieźle będziesz płacić :P

Opublikowano

nie wiem wlasnie ile ma moze 1mb

8 lipca 2009

Telekomunikacja Polska: Neostrada 20 Mb/s od października

Grzegorz Pietrzak

 

 

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że Telekomunikacja Polska ma zamiar wprowadzić znacznie szybsze opcje dostępu do Internetu za pomocą usługi Neostrada TP. Wygląda na to, że informacje potwierdziły się - na stronie internetowej operatora pojawił się nowy cennik usługi Neostrada, z którego wynika, że TP planuje wprowadzić 10- i 20-megabitową opcję dostępu do Internetu już w październiku bieżącego roku.

 

 

Neostrada TP 20 Mb/s ma umożliwiać download i upload z prędkościami odpowiednio 20 Mb/s i 1 Mb/s, natomiast Neostrada TP 10 Mb/s - 10 Mb/s i 1 Mb/s.

 

Ceny usług bez promocji wynoszą 260 zł za opcję 10 Mb/s i 300 zł za opcję 20 Mb/s. Ceny promocyjne (przy umowie na czas określony) TP ogłosi po wakacjach.

Opublikowano

@Razor96

Wcale że nie.

Zależy jaki ma zasilacz.

Ja miałem 450w, i miałem serwer. Chodził cały miesiąc 24/7 i matula nie zauważyła wielkiej różnicy w rachunkach, więc...

Opublikowano

Jaką masz taryfę prądową? ;) Pewnie koło 0.6 zł za kWh, twój komp bierze 400wat na spokojnie teraz będzie prosty rachunek :)

0.4*24*30*0.6=172 zł xD

 

Geek zasilacz możesz mieć 2 kW i tak nie wpłynie na to ile komputer pobiera energii.

No wreście jestem w czymś dobry na forum B) B) B)

Opublikowano

Ja bym wybrał arymana, bardzo dobre pliki, edytowane przez posiadającego ogromne umiejętności człowieka. Napisałem ci 172 zł -+30zł ;)

Opublikowano

Komp uciągnie sporo, ale gorzej z uploadem, zadzwoń do obecnego dostawcy i dowiedz się czy jest możliwość zwiększenia uploadu. Bo kompa masz na 5+

I moje pytanie, nie opłacało by ci się wykupienie dedyka? ;p Internet pewnie jakieś 150-200zł plus prąd za 170 to już ładny dedyk wychodzi :P

Opublikowano

za prąd to placa rodzice ; D

a za internet też rodzice ; P

wiec ... jak się ma troche $$$$

to się ma all ; P

ale dedyka nie chcę :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...