Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Szybko Przywołać Konia.


UppsiK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Jak wiecie instr. oswojenia konia są bardzo drogie.

Pewnie często was denerwuje ciągle naciskanie na obrazek konia i tracenie niebieskich potkow.

 

Tutaj opisze jak temu zaradzić:

 

1. Pobieramy kamer moda pl z

www.metin2mod.tk

.

2. Instalujemy go i uruchamiamy.

3. Przekładamy obrazek konia/ książkę konia bojowego/wojskowego na pasek tak jak na obrazku:

 

konmpc.png

 

4. Wpisujemy komendę /buff i zaznaczamy żeby używał tego co jest na pozycji 1.

5. Jak wszystko dobrze zrobiliśmy klikamy na 1 sek. klawisz alt. Musimy mieć pełna manę.

6. Pojawia nam się masa okienek z tym czy koń się przywołał. Pojawia sie ich ok. 20 i na pewno w jakimś się przywoła :) Jak nie to powtarzamy to :rolleyes:

7. Zamykamy okienka i wsiadamy na konia B)

 

Dzięki temu zaoszczędzimy dużo czasu i nerwów

:D

Mam nadzieje ze się przyda!

 

Pozdrawiam! ;)

;)

Opublikowano

Przyda się + leci

 

 

Ale jak mamy kamer moda to mozna zobie dodać 10 w przywołanie pkt i będzie lepiej :)

Opublikowano

a po co tracic tyle kasy ma to? nie wszyscy kupuja yang

Jak dla ciebie wbić przywołanie konia na 100% to majątek to tylko współczuć. Nie chwaląc się ja to już miałem na 40lvlu na 100%, więc nie widzę problemu.

x

Opublikowano

Jak dla ciebie wbić przywołanie konia na 100% to majątek to tylko współczuć. Nie chwaląc się ja to już miałem na 40lvlu na 100%, więc nie widzę problemu.

No to zajebisty jestes. widzisz, ja zbieram ep na expienie na poli w v2 a nie wydaje na jakies pierdoly

;)

Opublikowano

wielkie thx + dla ciebie nie wiedziałem nawet że coś takiego istnieje

lechsyg_hhqqnsr.jpg

 

  • Daj Plusika add.png a zrobie to samo ;]
  • Zapraszam na Serwer ElandosMT2 !
  • userbarcopy.png

Opublikowano

Ja na privach dodaje sobie punkty w przywołanie konia które odblokowywuje kamermod i to chyba jest lepsza niż ten twój sposób ale na PL to już jest dobry sposób xD

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...